گالری عکس امور بانوان

اختتامیه اولین همایش ملی نقش زنان در مقاومت، پایداری

اختتامیه اولین همایش ملی نقش زنان در مقاومت، پایداری و توسعه شهری در روز چهار خرداد ماه در سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان دزفول به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.در این جلسه از موکاپ کتاب همایش رونمایی شد و سه مقاله برتر معرفی شدند. کتاب همایش بعد از گرفتن مجوز های لازم وچاپ آن همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.

 

اولین همایش ملی علمی – پژوهشی نقش زنان در پایداری، مقاومت و توسعه شهرستان دزفول، به همت کمیسیون بانوان فرمانداری ویژه دزفول و با همکاری مراکز آموزش عالی شهرستان دزفول
زمان دریافت مقالات از ۱۲/۱۲/۹۹تا ۷/۲/۱۴۰۰
تاریخ اختتامیه همایش:۴ خرداد ۱۴۰۰ همزمان با روز پایداری دزفول
جهت اطلاع از محورهای همایش، راه ارتباطی و راهنمایی نویسندگان به فایل های مرتبط در سایت مراجعه کنید.
ایمیل همایش:
Hamayesh4khordad @gmail.com

جهت دریافت فایل راهنمای نویسندگان و محورهای همایش بر روی گزینه های زیر کلیک کنید.

پژوهشگران گرامی

موضوع همایش

هم زمان با گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقارن این دهه با میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها کمیسیون بانوان فرمانداری ویژه دزفول با همکاری کارشناسان مرکز بهداشت، معاونت درمان علوم پزشکی و اداره بهزیستی شهرستان دزفول، کارگاه های آموزشی پیشگیری از سرطان، تغذیه و سلامت جنین، بلوغ نوجوانان، ویزیت رایگان پزشک زنان و بینایی سنجی و… با هماهنگی بخشداری چغامیش در روستای بدیلیان در روز دوشنبه ۹۹/۱۱/۱۳ برگزار نمودند.

 

به مناسبت هفته سلامت بانوان دفتر امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه دزفول با همکاری مرکز بهداشت شهرستان و پزشک محترم سرکار خانم دکتر صادقیان پور، در راستای افزایش آگاهی عمومی در خصوص بیماری کرونا، در روز پنج شنبه ۹۹/۰۸/۰۱ ساعت ۸ تا ۱۲ ایستگاه سلامتی برپا کردند. لازم به ذکر است جناب آقای فرهمندپور فرماندار محترم شهرستان دزفول از نزدیک در جریان این برنامه قرار گرفته و با بانوان و اهالی این منطقه در مورد مشکلات و رفع آنها گفت و گو کرده و قول مساعدت دادند.

امور بانوان فرمانداری ویژه دزفول زیر نظر کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان در هفته سلامت بانوان با موضوع “سلامت زنان در دوران کرونا” به ارائه غربالگری تغذیه با توجه به شاخص توده بدنی بانوان شاغل در این اداره اقدام نمودند.

*گزارش تصویری از نمایشگاه ( زن و دفاع مقدس ) که در روزه جمعه چهارم مهر ماه با حضور فرماندار محترم برگزار گردید*