دکترمحمد حیدری: آنچه ما را امیدوار به آینده و سرخوش از خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کند ، توسل و تمسک به اهل بیت (ع) و توسل به امام عصراست

‍  سرپرست فرمانداری ویژه دزفول دکترمحمد حیدری: آنچه ما را امیدوار به آینده و سرخوش از خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کند ، توسل و تمسک به اهل بیت (ع) و توسل به امام عصراست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول ؛ جشن بزرگ چشم به راه بهار در سالروز ولادت حضرت مهدی (عج) با حضور منتظران فرج و مردم شریف شهرستان دزفول شب گذشته ۳۱ فروردین۹۸ در حرم مطهرحضرت سبزقبا برگزار شد.

دکتر حیدری گفت: از وظایف خطیری که بر عهده بنده بعنوان خدمتگذار مردم دزفول است، این خواهد بودکه در راستای هر چه بهتر شدن شرایط شهرستان دزفول گام بردارم*.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول افزود: آنچه که ما را امیدوار به آینده و سرخوش از خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می کند توسل و تمسک به اهل بیت (ع) و توسل به امام عصر و منجی عالم بشریت و این سلاله پیامبر عظیم الشان اسلام است*.

نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول افزود: یکی از بزرگترین و مهمترین سختی هایی که این روزها استان خوزستان و شهرستان دزفول هم بی نصیب از آن نبود مسئله سیلاب بود. ولی با لطف الهی و برنامه ریزی همه جانبه ای که توسط عوامل ستاد بحران داشتیم کمترین خسارت به اراضی و خانه های مردم را داشتیم*.

وی اظهار داشت: جا دارد همینجا از تمامی مردم عزیز و شریف شهرستان دزفول به واسطه مشارکت در مدیریت سیلاب اخیر و از تمامی نیروهای نظامی، سپاه ، بسیج و ارتش جمهوری اسلامی ایران و تمامی ارگان هایی که با ما همکاری داشتند صمیمانه تشکر وقدردانی داشته باشم

در پایان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک عید بزرگ نیمه شعبان، از کلیه مردم شریف شهرستان جهت حضور در این مراسم باشکوه تشکر به عمل آورد.

۱۵۹