فرماندار دزفول در جشن مردمی نیمه شعبان: به مردم اطمینان می‌دهم هیچ مساله ای ما را از خدمت صادقانه و شبانه روزی باز نخواهد داشت

دکتر محمد حیدری سرپرست این فرمانداری در یکی از جشن های مردمی نیمه شعبان که در شب گذشته برگزار شد به سخنرانی پرداخت.
دکتر محمد حیدری با تبریک ولادت با سعادت حضرت مهدی عج. و اشاره به بی عدالتی و گسترش ظلم توسط حکومت‌های ظالم در سراسر جهان گفت: در یک دهه گذشته مقام معظم رهبری از نوعی جنگ به نام *”جنگ نرم”* به ما هشدار دادند که آن، *از جنگ سخت و نظامی بسیار پیچید‌ه‌تر و سخت‌تر است و ایمان و باور ملت ها را نشانه می‌رود.
وی ادامه داد: ابزار جنگ نرم، خدعه، شایعه پراکنی، افترا، فرافکنی و اخبار دروغ در میان ملل است* و امروز تمام رسانه های دشمن برای ایجاد اختلاف در داخل کشورها بویژه کشور ما از هیچ تلاشی فروگذار نیست.
دکتر حیدری تصریح کرد: در کنار جنگ نرم، تحریم های غیرقانونی و ظالمانه ای که علیه ملت ما اعمال شده، *بر نابرابری ها و بی عدالتی ها و ظلم علیه ملت ها افزوده شده است.سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: دشمن با بکارگیری ابزار جنگ نرم، جهان اسلام را به خود مشغول کرده و با خلق گروه تکفیری به نام داعش و ترویج خشونت، می خواهد قدرت ملی کشورها را تضعیف و فرصت ها و ظرفیت های داخلی آنان را به تهدید علیه خودشان تبدیل کند.
دکتر محمد حیدری با اشاره به دشمنی دولت آمریکا افزود: جمهوری اسلامی ایران همواره مورد طمع و دست‌درازی استکبار جهانی بوده اما شکست خورده و *لازم است مردم ما نسبت به خدعه دشمن هوشیاری و بصیرت خود را حفظ نماید.دکتر محمد حیدری با اشاره به نیاز جهان کنونی به ظهور آخرین منجی افزود: عصر حاضر پرآشوب ترین زمان تاریخ است و بجز ظهور حضرت حجت عح. و گسترش حکومت جهانی اسلام که بر پایه عدالت و مهربانی است، آرامش و آسایش و برادری واقعی محقق نخواهد شد؛ امیدواریم و دعا می‌کنیم امسال آن لحظه موعود رقم بخورد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در پایان خاطرنشان کرد: به شما اطمینان می‌دهم هیچ مساله ای ما را از خدمت صادقانه و شبانه روزی به مردم باز نخواهد داشت*. مجموعه فرمانداری و دستگاه های اجرایی شهرستان، تمام توان و فکر را مصروف به خدمتگزاری برای مردم شهرستان دزفول* کرده و همواره در مسیر ثابت قدم خواهد ماند

۱۶۹