فرماندار دزفول: تلاش خود را معطوف به خدمتگزاری به مردم کنید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، دکتر محمد حیدری سرپرست این فرمانداری صبح روز شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ نشست مشترکی با معاونت‌های فرمانداری و بخشداران شهرستان برگزار نمود.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به خدمات موثر و شبانه روزی همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان در ترمیم و حفظ سیل‌بندها در جریان سیلاب اخیر، افزود: *با کار شبانه‌روزی و جهادی که بر روی سیل بند ها اتفاق افتاد باعث شد از خسارات مردم کاسته شود و در برابر آنان شرمنده نباشیم.*

دکتر حیدری ادامه داد: *باید همینگونه بصورت جهادی در مجموعه فرمانداری تلاش کنیم تا از موانع عبور کنیم* و عبور از موانع با نیت خالصانه، اراده و تلاش خستگی‌ناپذیر و نیز با توکل و توسل میسر خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به اهمیت *خدمت به مردم* تصریح نمود: *همانطور که برای دیگران تودیع و معارفه برگزار می شود یک روز هم برای من اتفاق خواهد افتاد* اما آنچه مهم است، خدمتگزاری به مردم است و *نباید در حق مردم شهرستان دزفول کوتاهی صورت بگیرد.*

دکتر محمد حیدری اضافه کرد: هرجا متوجه *اجحاف در حق و ظلم بر مردم* شهرستان دزفول باشیم بدون قید و قال رسانه‌ای و *از طریق قانون عمل خواهیم کرد* و تا الان نیز این گونه بوده است.

وی در ادامه بیان داشت: از بدو مدیریت ما در فرمانداری دزفول با سعه صدر، صبوری، مهربانی و دلسوزی امور را مدیریت کردیم و *توصیه من به مجموعه همکاران خود این است که صبور بوده و با مردم مهربان باشند چراکه اگر یک مشکل از مشکلات مردم را حل کنیم والله قسم باقیات صالحات برای خود و خانواده خود ساخته ایم*. راه نجات و رستگاری ما در این دنیای پر زرق و برق و پر از ریاکاری و منفعت طلبی در *باز کردن گره های مردم و حل مشکلات آنان* است.

دکتر حیدری به جایگاه مردم دزفول اشاره کرد و گفت: *مرتبه والایی از خدمت را، خدمت به مردم دارالمومنین دزفول می دانم* چراکه مردم این دیار در دوران انقلاب، دفاع مقدس و پس از آن، برای کشور سنگ تمام گذاشته‌اند.

وی تاکید نمود: ما یک نهاد حاکمیتی هستیم که به هیچ گروه و تشکیلات سیاسی وابسته نیست و باید با بصیرت و آگاهی و تدبیر درست، همه جریان های سیاسی را مدیریت کنیم. *کارگزار جمهوری اسلامی ایران اهل دروغ و طمع ورزی و منفعت طلبی و حب به جایگاه نیست و مردم دزفول نیز با بصیرت انقلابی که دارند خادم خود را از خائن تشخیص خواهند داد.*

گفتنی است در این جلسه دکتر محمد حیدری به معاونت‌های فرمانداری ویژه و بخشداران شهرستان دزفول تاکید کرد، در کمترین زمان گزارش میزان خسارات سیلاب اخیر را جهت برطرف نمودن مشکلات مردم ارائه نمایند.

۱۸۲