فرماندار دزفول: جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر باید کاربردی باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، صبح روز شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر به ریاست دکتر محمد حیدری در محل فرمانداری دزفول برگزار شد.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول در این جلسه بیان داشت: جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر باید به سمت کاربردی شدن سوق داده شود و خروجی محور باشد* ، جلسات ما کنفرانس نیست که بخواهیم آرا، عقاید و تجربیات خود درباره مخاطرات مواد مخدر را بیان کنیم.

دکتر محمد حیدری تصریح نمود: ما مدیر اجرایی هستیم و باید تصمیمات اجرایی و عملی اتخاذ نماییم؛ آنچه که از گزارشات واصله برداشت نموده ام شهرستان دزفول به صورت جدی درگیر مواد مخدر و مبارزه با آن است.

دکتر محمد حیدری تاکید نمود:لازم است از جانب ما مسولان اقدامات جدی و عملی صورت پذیرد و آن مستلزم شناخت است. در زمینه مبارزه با مواد مخدر مسائلی پیش رو داریم که یکی از مهم‌ترین آنها مبارزه جدی است.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با اشاره به ضرورت تهیه طرح های نوین و کاربردی برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر افزود: نیروی انتظامی باید در چارچوب طرح های مشخص عملی و خروجی محور اقدام نماید. بنده طرح‌های کلی و کلیشه‌ای را نمی پذیرم.

دکتر محمد حیدری در ادامه افزود: با تصویب طرح هایی که در شورای تامین شهرستان دزفول در زمینه مبارزه با اخلالگران نظم و امنیت صورت پذیرفت شاهد هستیم که *اخیراً میزان کشفیات نیروی انتظامی شهرستان دزفول به میزان وقوع جرم نزدیک است و این نشان دهنده اهتمام جدی فرماندهی نیروی انتظامی و پرسنل این ارگان است* که قابل تقدیر می باشد.

دکتر محمد حیدری در پایان مجددا بر کیفی‌سازی جلسات دستگاه‌های اجرایی شهرستان دزفول بویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.

۲۳۸