*دوچرخه سوار گردشگر با پرچم متبرک به عتبات عالیات و منقش به تصویر شهید ابوالقاسمی به دزفول رسید

🛑 *دوچرخه سوار گردشگر با پرچم متبرک به عتبات عالیات و منقش به تصویر شهید ابوالقاسمی به دزفول رسید*

✍🏻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول؛ *روح اله بصیری‌نیا که حدود ۱۹ ماه است طی دو مرحله در سفر می باشد صبح امروز به دزفول رسید و با دکتر محمد حیدری نماینده عالی دولت و سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول دیدار کرد.*

🔸گفتنی است این دوچرخه سوار با هدف ارج‌نهادن به ایثارگران و ترویج فرهنگ‌شهادت، ترویج فرهنگ ‌صرفه جویی انرژی های خدادادی کشور و با نیت تعجیل در فرج امام زمان عج. سفر خود را از حرم مطهر امام خمینی ره. و با گذر از حرم حضرت معصومه س. آغاز کرده و نیز با عبور از مرز مهران و زیارت کربلای معلی و عتبات عالیات عراق سفر خود را ادامه داده است.

🔸او که حامل پرچم متبرک به عتبات عالیات و منقش به تصاویر منتخبی از شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس سراسر کشور از جمله شهید محمد جهان‌آرا و شهید سید مجتبی ابوالقاسمی‌پور (از شهدای مدافع حرم دزفول) می‌باشد سفر خود با دوچرخه را از استان های غرب، شمال‌غرب و شمال کشور ادامه داده و تا به مشهد مقدس رفته است؛ در ادامه نیز با عبور از استان های شرقی و جنوبی کشور به شهرهای استان خوزستان و دزفول رسیده است که صبح امروز با دکتر محمد حیدری دیدار نمود و پیام فرهنگی و مذهبی خود به مسئولان و مردم دزفول رساند.

🔸۲۱ آبان ۹۸
✍🏻 *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*

۵۴
اخبار مرتبط