نیروهای ناجا پیشانی تامین امنیت هستند/ تقدیر امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول از نیروی انتظامی

نیروهای ناجا پیشانی تامین امنیت هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول ، امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول امروز دوشنبه۲۶ اسفندماه۹۸ در جلسه ای از زحمات پرسنل نیروی انتظامی تقدیر کرد.

امید بن عباس گفت: حادثه سرقت مسلحانه از طلافروشی، باعث ایجاد یک بار روانی بر جامعه شد که به لطف خدا و تلاش شبانه‌روزی پرسنل ناجای شهرستان دزفول این موضوع در کمتر از ۴۸ ساعت به سرانجام رسید.

وی افزود: وضعیت اقتصادی که در چند سال اخیر نابسامانی‌هایی را بوجود آورده علاوه بر افزایش بزه‌کاری ها، باعث ایجاد محدودیت‌هایی در تامین وسایل مورد نیاز پرسنل ناجا شده است.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول ادامه داد: پس از دستگیری قاتل حادثه سرقت مسلحانه از طلافروشی توسط نیروهای ناجا، احساس امنیتی که باید به مردم القا می شود، خوشبختانه در جامعه ایجاد شد.

وی تصریح کرد: پرسنل ناجا و نیروهای انتظامی پیشانی تامین امنیت هستند که با اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و مردم جامعه در حال خدمت می باشند.

بن عباس گفت: نباید اجازه دهیم شان نیروی های نظامی ما که همیشه مقتدرانه وارد صحنه خطر می شوند دچار خدشه شود و مورد هجمه قضاوت ها قرار گیرد.

وی اذعان کرد: یکی از نقاط قوت شهرستان دزفول داشتن ناجایی جوان، سرزنده، مقتدر و زبده است که مسئولین و مردم شهرستان باید قدردان آنان باشند.

امید بن عباس اظهار کرد: تأمین امنیت شهرستانی همانند شهرستان دزفول با چنین جمعیت و مساحتی به صورت سنتی بسیار دشوار است و انتظار برقراری نظم در شهرستانی با جمعیتی حدود ۵۰۰ هزار نفر در مساحتی نزدیک به ۴هزار و ۷۰۰ کیلومتر با داشتن نیروهای انسانی محدود به جا نیست.

وی بیان نمود: بحث پایش تصویری و مجهز نمودن ناجا به ابزار و تجهیزات پیشرفته، جز اصلی‌ترین اولویت‌های کاری ما می باشد، تا نیروهای نظامی شهرستان کار و وظایفشان را با سرعت عمل و دقت بیشتری پیش برند و حس امنیت بیشتر به جامعه تزریق شود.

سرپرست فزمانداری ویژه دزفول افزود: برخی از جرائم هستند که مکرراً در مناطق خاصی رخ می‌دهد که تکرار این جرائم نشان‌دهنده آن است که اقدامات اصلاحی مناسبی انجام نشده، ازاین‌رو نیاز است با نظرات کارشناسی جلوی این تخلفات را بگیریم.

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۲۷ اسفندماه ۹۸

۶۵