پیام تبریک امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول به مناسبت نوروز ۱۳۹۹

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

بهار جلوه پرفروغ دستان قادر و توانگر پروردگار است، که در همه حال رحمت خود را نثار بندگانش می‌نماید و فصلی است که طبیعت جامه نو بر تن می‌نماید و نفسی دوباره بر پیکره جهان هستی می دمد.

نوروز در سنت زیبای ایران عزیز بهانه‌ای نیکو برای نزدیکی دل‌ها و پیوند آرزوهاست که خود می‌تواند فرصتی مغتنم باشد تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم لحظه‌ای از تلاش و کوشش برای رسیدن به ایرانی آباد، همراه با پیشرفت ، آرامش و امید دست برنداریم.

سال ۹۸ در کنار زیبایی‌هایی که خلق نمود از اتفاقاتی پرده برداشت که بر ملت شریف ما سخت گذشت اما قطعاً درس‌هایی را به ما آموخت که سرفصل تمامی آن‌ها اتحاد و هم‌بستگی بود.

به یاد داشته باشیم که در لحظه تحویل سال ۹۹ دعا برای سلامتی تمامی پزشکان، پرستاران و کادر درمان ایران اسلامی به ویژه شهرستان دزفول را که در این مدت با جان و دل پای سلامت همنوعان خود ایستادن را فراموش نکنیم.

این‌جانب ضمن ابراز تسلیت سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی که با ایام ماه پر خیر و برکت رجب همزمان گردیده را خدمت خانواده معزز و معظم شهدا و ایثارگران و مردم فهیم و قدرشناس شهرستان دزفول تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی توفیق و سلامتی برای مردم شریف ایران اسلامی ،مقام معظم رهبری، از خداوند متعال توفیق و موفقیت روزافزون را خواستارم.

امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول

۱ فروردین ماه ۱۳۹۹

۹

 

۴۰
اخبار مرتبط