پیام تبریک امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول به مناسبت روزجانباز

 

بسم الله الرحمن الرحیم

«به اسلام بزرگ برای داشتن این جانبازان در راهِ حق، که برای اسلام و میهن اسلامی خود از همه چیز خویش می گذرند تبریک تقدیم می کنم» امام خمینی(ره)

چهارم شعبان سالروز خجسته میلاد حضرت ابوالفضل العباس که اسوه اقتدار، ازخودگذشتگی و صلابت است در تقویم کشورمان به نام روز جانباز نام‌گذاری شده است.

جانبازان انقلاب اسلامی سرلوحه ایمان و استقامت اند، همان راست قامتانی که در دوران دفاع مقدس، دعوت ولی زمان خود را لبیک گفتند و با اعتقادی راسخ و صادق در برابر دشمنان قد علم کردند و چه برازنده است وصف جانبازان به “شهید زنده”، چراکه هر برگ دفتر استقلال و سرافرازی میهنمان مزین به رشادت‌های این جانبازان مقتدر است.

جانبازان تلخی ماندن را با شیرینی ادای تکلیف جبران کرده اند. آنان مانده اند تا به ما، راه رستگاری و عاقبت بخیری را بخوبی بیاموزند جانبازانی که در مکتب‌خانه رشادت حرف اول را می‌زنند و درس از خودگذشتگی را به‌معنای واقعی آموخته‌اند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد علمدار کربلا، حضرت ابالفضل عباس، روز جانباز را به علمدار انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای و جانبازان عزیز دیار مقاومت و پایداری شهرستان دزفول و همه خانواده های صبور این عزیزان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای همه جانبازان آرزوی سعادت و تندرستی را خواستارم.

امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول

۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۹

 

۴۶