*طرح فاصله گذاری اجتماعی در دزفول تا ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد*/ *تداوم ممنوعیت برگزاری مراسمات عروسی ، تشییع و ختم*/ *تعطیلی آرامستان ها تا اطلاع ثانوی* /

🟣 امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول : *طرح فاصله گذاری اجتماعی در دزفول تا ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد*/ *تداوم ممنوعیت برگزاری مراسمات عروسی ، تشییع و ختم*/
*تعطیلی آرامستان ها تا اطلاع ثانوی* /

🖊به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: حسب دستور ریاست جمهوری و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، مبنی بر تمدید اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که تا امروز در خصوص مدیریت بیماری کرونا در شهرستان دزفول وضع و اعمال شده تا تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه به قوت خودش باقی خواهد ماند.

🔸سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: تمامی صنوف به جز اصنافی که بامجوز و رعایت نکات بهداشتی مجاز به فعالیت بودند، همچنان تعطیل خواهند بود.

🔸وی ضمن اعلام تعطیلی آرامستان های شهرستان، اذعان کرد: اماکن متبرکه نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل و برگزاری هرگونه مراسم و تجمع تا اطلاع ثانوی ممنوع خواهد بود.

🔸بن عباس ادامه داد: برگزاری هرگونه مراسم به ویژه مراسمات عروسی ، ختم و تشییع جنازه ممنوع بوده و درصورت مشاهده با خاطیان با همکاری دستگاه قضایی برخورد لازم صورت می‌پذیرد.

🔸سرپرست فرمانداری ویژه دزفول بیان کرد: از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه شرایط و ساعت کاری بانک ها بر اساس اعلام شورای هماهنگی بانک های خوزستان مشخص خواهد شد و اطلاع رسانی لازم در این خصوص توسط این شورا انجام می‌شود.

🔸وی تصریح کرد: با توجه به اینکه روند فاصله اجتماعی و محدودیت های موجود در استان تا ۲۲ فروردین ادامه خواهد داشت بر همین اساس تا ۲۲ فروردین مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزشی شهرستان تعطیل هستند.

🔸امید بن عباس افزود: ادارات تا ۲۰ فروردین ماه با کاهش کارکنان حاضر در محل کار به ۲۰ درصد، و دادن مرخصی بدون احتساب در سابقه و دورکاری به سایر کارکنان فعالیت خواهند داشت.

🔸وی گفت: عوامل خدماتی و عملیاتی شامل شهرداری ها، نیروهای برق، آب، آتش نشانی، اورژانس مراکز بیمارستانی و درمانی همچنان برابر روال معمول ادامه کار می دهند.

🔸سرپرست فرمانداری ویژه دزفول ضمن تشکر از همراهی مردم تا به این لحظه در اجرای طرح مقابله با کرونا، افزود: برای شکست کامل این ویروس از تمامی مردم و کسبه بازار تقاضا داریم که این همکاری را تا برقراری وضعیت سفید ادامه دهند تا شاهد پاکسازی کامل شهر از کرونا ویروس باشیم.

🔵🖊 روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۹

۹۷