امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول :در جهت پیشبرد اهداف مربوط به تولید آماده حمایت از تولیدکنندگان و تولیدات آن‌ها هستیم/شرکت شهید بهشتی در تحقق اهداف تولیدی تاثیر گذار است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول؛ امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول همراه با معاونین خود با مدیرعامل و مدیران شرکت‌ کشت و صنعت شهید بهشتی دزفول جهت بررسی آخرین اقدامات صورت گرفته درخصوص سال جهش تولید دیدار و گفت‌وگو کرد.

امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های شهرستان دزفول براساس فرمایشات مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال به سال جهش تولید توسط ایشان به گونه‌ای تدوین شد که در راستای تحقق این شعار قدم برداریم.

وی ادامه داد: شرکت کشت و صنعت شهید بهشتی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های کشوری و شهرستانی است که سالانه با صادرات محصولات خود کمک بسیاری به بخش درآمدزایی شهرستان می‌نماید.

بن عباس تصریح کرد: فعالیت زراعی، دام‌پروری، باغبانی، صنعتی و تحقیقاتی این شرکت در سال‌های اخیر موجب جلوگیری از خروج ارز و ایجاد خودکفایی در تولید برخی از محصولات شده که این سرمایه باید تقویت شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: شرکت شهید بهشتی دزفول به عنوان یکی از قطب‌های مهم کشاورزی و باغبانی به خوبی می‌تواند در تحقق اهداف تولیدی تاثیرگذار باشد.

وی افزود: فرمانداری ویژه دزفول نیز جهت پیشبرد اهداف مربوط به تولید تماما آماده حمایت از تولیدکنندگان و تولیدات آن‌ها است‌.

بن عباس گفت: در سال رونق تولید زیرسازی‌های این رونق مهیا گردید و خوشبختانه شهرستان دزفول در سال جاری آماده حرکت در مسیر مدنظر می‌باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول بیان کرد: دزفول با داشتن اراضی با کیفیت کشاورزی، باغات گل و مرکبات، شهرک‌های صنعتی و نقاط گردشگری بی‌نظیری می‌تواند در به نمایش گذاشتن رونق تولید بدرخشد.

وی ادامه داد: زمینه رونق بخشیدن به تولید و اقتصاد در دزفول فراهم است و ادامه کار بستگی به همت مسئولین و طریقه استفاده نیروهای انسانی از این منابع را دارد.

بن عباس اذعان کرد: برخی از قوانین مرتبط با تولید نیاز ویژه‌ای به بازنگری دارند چراکه روند طولانی و پیچیده این قوانین باعث حذف انگیزه تولیدکنندگان و کاهش تولیدات می‌شود همچنین لازم است جهش و رونق تولید و رأس اقدامات و برنامه‌ریزی‌های کلیه مسئولین ادارات قرار گیرد.

۱۶۹