مردم دزفول در رزمایش کمک مومنانه فراتر از تصور عمل کردند

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: اقشار مختلف مردم و خیران در کنار مسئولان دزفول در اقدامات پیشگیرانه و جمع آوری و توزیع بسته های معیشتی در رزمایش کمک مومنانه فراتر از تصور عمل کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول  امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول  عصر پنجشنبه در آیین توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی سازمان نظام پزشکی در سالن دبیرستان شریعتی دزفول ضمن تشکر و قدردانی از اقشار مختلف مردم و خیران در جمع آوری و توزیع بسته های معیشتی افزود: بعد از تصمیمات ستادهای ملی، استانی و شهرستانی مقابله با کرونا و ایجاد محدودیت‌ها، افرادی از این تصمیمات آسیب دیدند که امیدواریم ضمن شناسایی نیازمندان واقعی به آنها کمک های مداومی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه این همکاری ها صرفا به بسته های معیشتی خلاصه نمی شود، ادامه داد: جامعه پزشکی در کنار آن مجاهدت هایی که در خط مقدم جبهه و اقدامات درمانی انجام دادند و پشتیبانی کردند، همانند گذشته پای انقلاب و نظام ایستادند و به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک گفتند و در این کارخیر مشارکت داشتند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: اگرچه جامعه پزشکی در گذشته اقدامات خوبی انجام دادند اما این  حرکت خوبی است که آن را به فال نیک می‌گیریم.

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول

۲۵ اردیبهشت ۹۹

۱۲۴