پیام امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول به مناسبت روز جهانی قدس*

🔴 *پیام امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول به مناسبت روز جهانی قدس*

*رهبر معظم انقلاب* :
روز قدس بسیار مهم است ، امروز دفاع از فلسطین دفاع از حقیقت است ، مبارزه با رژیم صهیونیستی است، مبارزه با رژیم استکبار است ، مبارزه با نظام سلطه است.

با گذشت چهل و یک سال از تصمیم راهبردی حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به‌‌عنوان روز جهانی قدس، همچنان این تدبیر یک فرصت بزرگ و بین‌المللی برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین و محکوم ساختن رژیم غاصب و جنایت‌کار اسرائیل است.

روز قدس قطعاً نشانه‌ای از تحقق آرمان‌های جبهه مقاومت و مرگ دولت‌های استکبارستیزی همچون آمریکا و اسرائیل و دولت‌های دست پرورده‌شان همانند آل سعود می باشد.

تشعشعات انتفاضه نیز باید با حمایت عموم کشورها و مبارزات و مقاومت مردم فلسطین هر روز بیشتر گسترانده شود؛ تا با یاری خداوند قدس شریف از سلطه مستکبرین آزاد شود.

امروز مسئله فلسطین تنها به یک قوم و یا یک کشور مرتبط نیست بلکه یک فاجعه جهانی است که سازمان‌های بین‌المللی در سکوتی غیرانسانی برای حل مشکل آن درمانده‌اند.

ملت شریف و مقاوم فلسطین بداند گرچه امسال با وجود ویروس منحوس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی عظیم روز قدس وجود ندارد اما ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران و بویژه مردم دیار مقاومت و پایداری دزفول قهرمان همچنان مدافع حقوق مردمان فلسطین خواهند بود و همپا با ملت شریف ایران و آزادگان عالم ساعت ۱۲ ظهر روز جمعه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را به مناسبت روز جهانی قدس به گوش جان خواهد شنید.
همچنین رژیم غاصب اسرائیل از عدم برگزاری این راهپیمایی خشنود نباشد و بداند آرمان‌های قدس تا به سر منزل مقصود نرسند، در میان ملت اسلامی ایران زنده و پویا خواهند ماند.

امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱ خرداد ماه ۱۳۹۹

۴۴