از صدا و سیمای مرکز خوزستان انتظار می رود در تحقق شعار بسیج رسانه ای و خروج از وضعیت بحران و تزریق آرامش و امید در کنار اصحاب رسانه و مردم‌ دزفول باشد/رسانه‌ها می‌توانند اتفاق شگفتی‌سازی در این روزها رقم بزنند

🔴 *از صدا و سیمای مرکز خوزستان انتظار می رود در تحقق شعار بسیج رسانه ای و خروج از وضعیت بحران و تزریق آرامش و امید در کنار اصحاب رسانه و مردم‌ دزفول باشد/رسانه‌ها می‌توانند اتفاق شگفتی‌سازی در این روزها رقم بزنند*.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول عصر امروز ۶ تیرماه ۹۹ نشست هم اندیشی در خصوص مقابله با بیماری کرونا با محوریت نقش رسانه استانی با حضور علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، سید احمد آوایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی امام جمعه ؛ ومسلم رحیمی مدیر کل صدا و سیما مرکز خوزستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول اظهار کرد: بدون شک نقش رسانه در بحران فعلی نقش بسیار تاثیرگذاری است و *رسانه‌ها همیشه می‌توانند جزء مؤثرترین ابزارها در کنترل بحران‌ها باشند*.

وی افزود: در اولین روزهای حضورم در شهرستان دزفول با وجود اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا و همکاری که رسانه ها با ستاد کرونا شهرستان داشتند اما همچنان خلأ حضور رسانه‌ها به‌خوبی احساس شد که به همین دلیل نشست با اصحاب رسانه جزو اولین جلساتی بود که برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: در جلسه با اصحاب رسانه و خبرنگاران ، ضمن تاکید به تشکیل بسیج رسانه، از آن‌ها خواسته شد علاوه بر بیان انتقادات خود به بیان اقدامات مثبت و انجام رسالتشان بپردازند و معتقدم که *رسانه‌ها می‌توانند اتفاق شگفتی‌سازی در این روزها رقم بزنند*.

وی ضمن بیان اینکه در دسترس‌ترین رسانه برای مردم رسانه ملی است، تصریح کرد: *همان‌طور که از رسانه‌های شهرستان خواسته شد تا روحیه امید و امیدواری را به جامعه تزریق کنند و خوشبختانه طی این چند روز با قدرت روی این موضوع مانور داده شد از صداوسیمای استان نیز انتظار می رود در تحقق شعار بسیج رسانه‌ای در کنار اصحاب رسانه و مردم دزفول باشند*.

علی فرهمندپور اذعان کرد: تمامی تلاشمان بر این است در دهه پرخیر و برکت کرامت *با کمک رسانه‌ها و صداوسیمای استان از قرمزی این وضعیت و دغدغه‌های مردم بکاهیم و همچنین به دنبال راهی برای تزریق و ایجاد آرامش و امید به مردم باشیم*.

🔵🖊روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۶ تیر ماه

 

 

۱۲۶