سپاه سد نفوذ ناپذیر و تکیه‌گاه ولایت است

🇮🇷 *سپاه سد نفوذ ناپذیر و تکیه‌گاه ولایت است*

علی فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: سپاه تکیه‌گاه مطمئنی برای نظام و ولایت و سد نفوذ ناپذیری است که تاکنون به دور از حواشی سیاسی مانده‌است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه این شهرستان صبح امروز ۷ تیرماه ۹۹ در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول افزود: لباس سبز مقدس سپاهیان یک افتخار است که باید قدر و منزلت آن را دانست و میراث‌داری آن را کرد.

وی گفت: بزرگ‌ترین افتخار سپاهیان در خط ولایت بودن است که هیچ‌کس نمی‌تواند به آن خدشه‌ای وارد کند، حضور این نهاد در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها نشانه حجم کاری گسترده سپاه است.

وی ادامه داد: باید برای آینده این جامعه فرزندانی تربیت کرد که دغدغه‌ مردم را داشته و همیشه در صحنه حاضر باشند نه اینکه با کوچک‌ترین ناملایمتی شکسته شوند.

فرهمندپور افزود: اگر کسی می‌خواهد برای مردم کار کند باید در مواقع بحران خودش را نشان دهد چراکه در شرایط عادی کار کردن هنر نیست.

وی اذعان کرد: همان‌طور که امام راحل فرمود سیستم مدیریتی ما مدیریت بر دل‌ها است و سپاهیان نیز از جنس مردم و در بین مردم هستند.

وی با اشاره به طرح بسیج رسانه برای مقابله با کرونا گفت: با تمام توان در کنار هم می توانیم با برنامه های هدفمند و اثرگذار از دغدغه های مردم بکاهیم.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول افزود: سپاه در حوزه جهاد رسانه ای گام تاثیرگذاری می تواند بردارد چراکه فرزندان این نهاد در رسانه‌ها حضور فعالی دارند و می‌توانند با تزریق خوراک رسانه‌ای به اهداف موردنظر این طرح نزدیک شد.

🔵🖊روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۷ تیر ماه ۹۹

 

۱۱۹