مشکل فاضلاب بیمارستان تامین اجتماعی دزفول برطرف شد

🔴 *مشکل فاضلاب بیمارستان تامین اجتماعی دزفول برطرف شد*

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: مشکل فاضلاب بیمارستان تامین اجتماعی دزفول با تامین ۲۰ میلیارد ریال اعتبار رفع شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری این شهر عصر شنبه ۷ تیر ماه ۹۹ در گفت وگوی رادیویی افزود: با حضور ادارات مدیران آب و فاضلاب، شهرداری، برق، سپاه و دانشگاه علوم پزشکی دزفول از روند ساخت بیمارستان ۹۶ تختخوابی تامین اجتماعی دزفول بازدید شد که هشت میلیارد ریال برای رفع مشکل برق این بیمارستان اختصاص یافت.

وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های مربوطه برای رفع مشکلات بهداشت و درمان پای کار هستند، اظهارداشت: شهرداری دزفول محوطه‌سازی بیمارستان تامین اجتماعی را آغاز کرده است.
بیمارستان تامین اجتماعی دزفول هشتمین بیمارستان تامین اجتماعی خوزستان است. این بیمارستان ۹۶ تخت خوابی در چهار طبقه ساخته شده و در آن بخش‌های بستری، فیزیوتراپی، آزمایشگاه و دیگر امکانات درمانی پیش بینی شده است.

ساختمان این بیمارستان تکمیل شده ولی نیازمند تجهیز امکانات، تامین نیروی انسانی و برق رسانی است تا با بهره برداری از آن بخشی از نیاز شهرستان دزفول به فضای بیمارستانی رفع شود.

🔸۱۵ نفر به کادر درمان دزفول اضافه می‌شود

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول همچنین بیان کرد: کادر پزشکی و پرستاری نیز معوقاتی داشتند که مقرر شد این هفته پرداخت شود.

وی افزود: دستگاه پلاسمافریز نیز در روزهای آینده مستقر خواهد شد و مقرر شده ۱۵ نفر از پزشکان جهادگر توسط بسیج جامعه پزشکی به کادر پزشکی دزفول اضافه شود.
فرهمندپور از حضور و تلاش همه جانبه امام جمعه، نماینده، سپاه، ناجا، خیرین، شهرداری و پرسنل و کادر درمان قدردانی کرد و گفت: از مردم تقاضا می‌شود همراه مسوولان باشند و محدودیت‌ها را به خاطر سلامت خود رعایت کنند و به آینده امید داشته باشند.

وی افزود: مردم در سراسر دنیا روزهای سختی را سپری می‌کنند ولی آنچه مردم دزفول را از دیگر افراد متمایز می‌کند صبر و پایداری است که باعث شده دزفول به پایتخت مقاومت تبدیل شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و دهه کرامت اظهارداشت: اشتغال، امنیت و معیشت سه دغدغه اصلی مردم هستند که باید دغدغه‌های مسوولان هم باشد.

وی رعایت مسایل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را گره گشای مشکلات کنونی دانست و افزود: هرکس باید به نوبه خود در کنترل کرونا سهیم باشد.

فرهمندپور با بیان اینکه هر فرد در شبکه‌های مجازی یک رسانه است بر لزوم تشکیل بسیج رسانه‌ای و امیدبخشی به جامعه تاکید کرد و گفت: باید خبرهای خوش و امیدوار کننده به مردم داده شود تا تسکین بخش جامعه باشند.

🔸خیابان ساحلی دزفول امشب بازگشایی می‌شود

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: خیابان ساحلی دزفول به منظور اعمال محدودیت‌ها و فاصله گذاری اجتماعی مسدود شده بود که به علت اعتراض کسبه و اهالی از امشب بازگشایی می‌شود.

وی افزود: برداشتن این محدودیت صرفا به خاطر برداشتن ترافیک و مشکلاتی که برای کسبه و اهالی پیش آمده بود انجام می‌شود ولی اگر مجبور شویم دوباره اقدام به مسدود کردن این خیابان خواهیم کرد.

وی به مردم توصیه کرد از حضور درپارک‌هاو بوستان‌های ساحلی خودداری کنند چرا که هنوز کرونا وجود دارد.

🔵🖊روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۷ تیر ماه ۹۹

۱۶
اخبار مرتبط