اشتغال و معیشت مردم با اجرای طرح های نوین ارتباط مستقیم دارد / با تسهیل امر سرمایه‌گذاری، موجب جذب سرمایه‌گذاران شویم

🔵 *اشتغال و معیشت مردم با اجرای طرح های نوین ارتباط مستقیم دارد / با تسهیل امر سرمایه‌گذاری، موجب جذب سرمایه‌گذاران شویم*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول صبح امروز ۳۱ تیر ماه ۹۹ کارگروه توسعه آبزی پروری که با هدف بررسی طرح های توسعه پرورش آبزیان در شهرستان با استفاده از روش های نوین در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد ؛ علی فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه این شهرستان اظهار کرد: برنامه‌هایی که در این جلسه مطرح شد بر دو حوزه مهم اشتغال و معیشت مردم تاثیرگذار خواهند بود.

وی افزود: فرهنگ‌سازی در تمام حوزه‌ها ازجمله معضلات و موضوعات اجتماعی و سایر موضوعات باید توسط مسؤولین انجام شود.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: با تشویق صیادان و کشاورزان به استفاده از این طرح‌ها قشر درگیر جامعه را به سمت استفاده از پتانسیل‌ها حرکت دهیم.

وی ادامه داد: ضمن بیان آنکه اگر از مردم برای اجرای طرح‌ها و سرمایه‌گذاری دعوت می‌شود باید راه را برای تسهیل امور و ایجاد انگیزه هموار کنیم.

علی فرهمند پور بیان کرد: برطرف کردن مشکلات بسیار واجب‌تر از شروع کار است و با سخت‌گیری به جای جذب، موجب دفع سرمایه‌گذار و ایده‌ها نشویم.

وی تصریح کرد: در صدور مجوز با رعایت کامل قوانین اما همکاری‌های لازم باید با مردم انجام شود تا فرصت‌های توسعه شغلی و معیشتی بیشتری فراهم شود.

فرهمندپور اذعان کرد: شیلات از همین ابتدای کار و پروژه باید به فکر تنظیم بازار و سامان‌دهی فروش تولیدات باشد که در آینده بازار فروش با مشکل مواجه نشود.

وی افزود: صادرکنندگان مجوز و هم افرادی که قصد اجرای طرح و سرمایه‌گذاری را دارند باید به دستورالعمل‌های قانونی خود نیز پایبند باشند.

🖊️ روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۳۱ تیرماه ۹۹

۱۸