پیام تسلیت سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در پی شهادت ( شهید سعید عباسی ) شهید مدافع سلامت

⚫ پیام تسلیت سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در پی شهادت ( شهید سعید عباسی ) شهید مدافع سلامت

متن پیام به شرح زیر است:

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

خبر شهادت شهید سعید عباسی از پرسنل پرتلاش کادر درمان بیمارستان بزرگ‌ دزفول، که در راه خدمت به مردم شریف دزفول و در خط مقدم مبارزه با کرونا ویروس صبح امروز به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شد.

قطعا خبر درگذشت مدافعان سلامت به عنوان افرادی که تا آخرین نفس برای حفاظت از سلامت و جان مردم جنگیدند، برای مردم بسیار دردناک خواهد بود.

این واقعه به همه ما آموخت افرادی هستند که با خدای خویش عهد میبندند که در راه نجات جان همنوعان از هیچ کوششی دریغ نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

اینجانب شهادت این مدافع سلامت را به خانواده آن مرحوم، مردم شریف شهرستان، تمامی جهادگران عرصه سلامت شهرستان به ویژه همکارن آن عزیز از دست رفته در شبکه بهداشت و درمان و علوم پزشکی دزفول تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

از یکایک مردمان مقاوم و پایدار دزفول تقاضا دارم برای رعایت حال کادر درمان و برای سلامت خود، خانواده تمام توصیه‌ها و اصول بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیرند و تا خروج از وضعیت قرمز شهرستان نهایت همکاری را داشته باشند‌.

علی فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۳۱ تیر ماه ۹۹

۲۸