مشکلات فرهنگی که در سطح جامعه مشاهده می‌شود و جوانان را به بیراهه می‌کشاند،دلیلش از یاد بردن امثال شهیده پورانوری است

مشکلات فرهنگی که در سطح جامعه مشاهده می‌شود و جوانان را به بیراهه می‌کشاند،دلیلش از یاد بردن امثال شهیده پورانوری است*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری عصر امروز سه شنبه ۳۱ تیرماه، در منزل خانم رقیه آذرنگ نویسنده کتاب عصمت حضور یافت و با وی گفت‌وگو نمود.

علی فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول اظهار کرد: اگر هزاران کار عمرانی و معیشتی انجام می‌شد ارزشش به اندازه یک کار فرهنگی که نویسنده کتاب عصمت انجام داد، تاثیرگذار نبود.

وی افزود: بسیار قدم‌های کوچکی هستند که تبلور و تعششات بزرگی دارند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: بخش عمده تلاشی که نویسنده کتاب عصمت برای انتشار کتابش انجام داد وظیفه مسئولانی بود که به راحتی از عصمت و عصمت‌ها گذشتند.

وی ادامه داد: اگر مشتاق حضور شهیده عصمت پورانوری در عصر امروزی هستیم باید تمام تلاشمان را جهت زنده نگه داشتن یاد، نام، آرمان و اهداف وی انجام دهیم و خوی شهیده پورانوری را برای دختران سرزمینمان نهادینه کنیم.

علی فرهمندپور تصریح کرد: مشکلات فرهنگی که در سطح جامعه مشاهده می‌شود و جوانان را به بیراهه می‌کشاند، دلیلش از یاد بردن امثال شهیده پورانوری است.

وی خطاب به رقیه آذرنگ نویسنده کتاب عصمت اذعان کرد: قلمتان را محکم ادامه دهید و همچنان دل سرد نشوید گرچه با سختی و مشکلاتی که در راه انتخاب شهیده شاخص سال متحمل شدید اجر و پاداش بسیاری دارد.

فرهمند در ادامه گفت: فعالین حوزه شهدا باید سعی کنند در این جست‌وجوها اسرار و زوایای شهدا را پیدا کنند و به جامعه معرفی کنید تا عصمت‌ها پرورش یابند.

کتاب عصمت به نویسندگی رقیه‌السادات آذرنگ با موضوع شرح زندگی شهیده عصمت پورانوری جز برترین کتاب‌های کشور است که مورد توجه مقام معظم رهبری قرار گرفت و به چند زبان دیگر چاپ و منتشر شد.
شهیده عصمت پورانوری به عنوان شهید شاخص سال ۹۸ انتخاب شد.

🖊️ روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۳۱ تیرماه ۹۹

 

۷۲