مسئولین و مدیران وظیفه‌ای جز خدمت به مردم، برطرف کردن مشکلات‌ آن‌ها و فعال کردن ظرفیت‌های خاموش ندارند

🔴 *مسئولین و مدیران وظیفه‌ای جز خدمت به مردم، برطرف کردن مشکلات‌ آن‌ها و فعال کردن ظرفیت‌های خاموش ندارند*

⭕به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول عصر روز پنجشنبه ۲ تیر ماه ۹۹ به همراه برخی از مدیران ( آبفا ، مخابرات و…) در بخش سردشت حضور یافت و پس از قرائت فاتحه بر سر مزار شهدا با امام‌جمعه سردشت دیدار و گفتگو نمود.

🔸در ادامه این برنامه فرهمندپور ضمن بازدید از مرکز بهداشت سردشت در دیدار مردمی در جریان مشکلات و مطالبات آن‌ها قرار گرفت و اظهار کرد: تداوم و توسعه هر طرح یا پروژه‌ای تماماً به استقبال مردم از امکانات پروژه و بازگشت اعتبار بستگی دارد.

🔸وی افزود: در شهر سردشت با وجود مرکز تلفن ۱۰۰۰ شماره فقط حدود ۲۵۰ مشترک از آن استفاده می کنند که این عدم استقبال و استفاده موجب می‌شود تا بستر پروژه پویا نشود.

🔸سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: در شهرهایی که مناطق کوهستانی و صعب‌العبوری دارند توسعه و پایداری شبکه اینترنت با مشکلاتی مواجه است.

🔹وی ادامه داد: برای استقرار دکل مخابراتی با پروتکل‌های خاصی انجام می‌شود که یکی از آن‌ها وجود دو هزار نفر در منطقه اطراف دکل است.

🔹علی فرهمند پور تصریح کرد: بخش سردشت نیز جمعیتی ۳۰ هزار نفری دارد که متأسفانه جمعیت متراکم و مستقر در یک منطقه نیست اما مشکل اینترنت در شهر سالند را با ADSL می‌توان برطرف نمود.

🔸وی اذعان کرد: شورای شهر و شهرداری بخش سردشت پیگیر ایجاد فضاهای ورزشی در منطقه باشند و با ارائه طرح بودجه‌ای را برای تخصیص به این امر دریافت نمایند.

🔸فرهمند پور بیان کرد: یکی از مطالبات مردم بخش سردشت استقرار یک شعبه بانکی در منطقه است که متأسفانه بنا به دلایل مختلف ازجمله پایین بودن گردش کاری بانک در این منطقه امکان مهیا کردن شعبه دائمی وجود ندارد.

🔹وی ضمن بیان آنکه پیگیر مشکل نبود ترمینال در بخش سردشت خواهیم شد، گفت: امیدواریم که مردم علاوه بر مطالعه مطالبه‌گری نیازهای خود در پایداری حفظ و نگهداری طرح‌ها نیز همت داشته باشند.

🔸فرهمند پور در پایان افزود: مسئولین و مدیران وظیفه‌ای جز خدمت به مردم، برطرف کردن مشکلات‌ آن‌ها و فعال کردن ظرفیت‌های خاموش ندارند.

🔵🖊 *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
*۳ تیر ماه ۹۹*

۱۰۵