برای برگزاری مراسمات غدیر از ظرفیت فضای مجازی استفاده شود/ مهم‌ترین پیام غدیر وحدت است وحدتی که رمز موفقیت در تمام امور است

🔵 *برای برگزاری مراسمات غدیر از ظرفیت فضای مجازی استفاده شود/ مهم‌ترین پیام غدیر وحدت است وحدتی که رمز موفقیت در تمام امور است*

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، صبح امروز شنبه ۴ مردادماه ۹۹، نشست هماهنگی غدیر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

علی فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در این جلسه اظهار کرد: غدیر به‌عنوان یک واقعه عظیم در صدر تاریخ اسلام رقم خورد که سند حقانیت شیعه است و همگان موظف هستند برای انعکاس و بازتاب هرچه بهتر و بیشتر غدیر گام بردارند.

وی افزود: فرصت مقابله با حرکات ضدفرهنگی که در برخی از نقاط رواج یافته ایام غدیر است هر چه در این روز مبارک رنگ و بوی غدیر به شهر داده شود و مسائل مربوط به جهان شیعه را بیشتر نمایش دهیم به معنی آن است که بیشتر با موارد ضد فرهنگی مقابله نموده‌ایم.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: مهم‌ترین پیام غدیر وحدت است که رمز تمام موفقیت‌ها در اقدام‌های انجام‌شده می‌باشد

وی ادامه داد: در هر امری پرچم وحدت برافراشته شده علاوه بر برکتی که خداوند در آن امر نازل کرده خود ما هم نتایج موفقیت‌آمیزی مشاهده کرده‌ایم.

علی فرهمندپور تصریح کرد: تمام دستگاه‌ها موظف هستند در بحث کنگره غدیر همکاری داشته باشند و در ادارات اقدامات جهت گرامیداشت این عید مبارک انجام دهند همچنین شهرداری در روز غدیر مبلمان شهری را متناسب با آن چیدمان کند.

وی اذعان کرد: برای اجرای مراسمات غدیر میتوان از ظرفیت‌های فضای مجازی استفاده کرد چراکه مخاطبان زیادی از این پتانسیل استفاده می‌کنند که این امر باعث جذب مخاطبان بیشتری خواهد شد.

🖊️ روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۴ مرداد ۹۹

۸۵