نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس شهرستان دزفول/ ارتباط مستقیم‌ معلم و دانش آموزان تاثیر بسزایی در روند آموزش دارد

🔵 *نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی در مدارس شهرستان دزفول/ ارتباط مستقیم‌ معلم و دانش آموزان تاثیر بسزایی در روند آموزش دارد*

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول، صبح امروز شنبه ۱۵ شهریور ماه زنگ آغاز سال تحصیلی جدید نیز با حضور علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری، حجت‌الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی امام‌جمعه دزفول ، رضا محمدی خباز سرپرست اداره آموزش و پرورش دزفول و دیگر مسئولان شهرستان در مدارس معلم و درخشان به صدا در آمد.

🔹علی فرهمندپور در این مراسم اظهار کرد: تماس و پیام‌های زیادی از طرف خانواده‌ها مبنی بر آنکه با توجه به وضعیت فعلی کرونا تکلیف مدارس فرزندانمان به چه نحوی خواهد بود، دریافت شد که واقعیت این است فعلاً درگیر کرونا خواهیم بود و باید یک زندگی مسالمت‌آمیز با این ویروس داشته باشیم.

🔹وی افزود: این وضعیت در سراسر دنیا حاکم است و وجود این ویروس ممکن است باعث تاخیر در روند برخی از اقدامات شود اما نباید اجازه دهیم که جلوی امور ما را بگیرد.

🔸سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: اگر در مسیری که پیش‌رو مانعی به وجود آمد باید سعی کنیم مانع را به هر نحوی که شده برداریم تا به مسیری که باید طی شود ادامه دهیم.

🔸وی ادامه داد: خانواده‌ها تلاش و همکاری کنند تا بتوانیم به نحو احسنت فعالیت مدارس را استمرار بخشیم چراکه حضور در مدارس با آموزش‌های مجازی تفاوت چشمگیری دارد و ارتباط مستقیم معلم با دانش‌آموز بر روند آموزش تاثیر بسزایی خواهد داشت.

🔹علی فرهمند پور تصریح کرد: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مدارس نیز فعالیت خود را ادامه خواهند داد تا بالاخره واکسن این ویروس کشف شود و نگرانی‌ها برطرف گردند.

🖋️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱۵ شهریور ماه ۹۹

📥 *__کانال واتس آپ‌ فرمانداری*

🔻https://chat.whatsapp.com/KptHi9skrLTCdBuGKMFkja

📥 *___کانال ایتا فرمانداری___*
🔻http://eitaa.com/joinchat/1778057243C36d31d6d09

📥 *____سروش فرمانداری___*
🔻sapp.ir/farmandari_dezful

۱۵