با استفاده از طرح‌های نو باید زمینه اشتغال جوانان را مهیا کرد

🔵 *با استفاده از طرح‌های نو باید زمینه اشتغال جوانان را مهیا کرد*

به گزارش روابط عمومی علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول عصر سه‌شنبه ۱۸ شهریور ماه ۹۹ در نشست رسمی شورای اسلامی شهرستان دزفول که با حضور عظیمی‌فر رئیس شورا و مجدیان بخشدار مرکزی و نمایندگان شوراهای شهرها و بخش ها مختلف شهرستان در محل این شورا برگزار شد ، افزود: خوشبختانه سرمایه گذاران زیادی برای اجرای طرح‌های اشتغالزا در دزفول پیش قدم شده اند که باید با استفاده از طرح های نو و ابتکاری از این ظرفیت ها استفاده و زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه باید به همه شهرستان دزفول نگاهی ویژه داشته باشیم، گفت: کشور ما در سخت‌ترین شرایط است و در این شرایط می‌طلبد با اشتغالزایی مردم را به آینده امیدوار کرد.

فرهمندپور ضمن بیان آنکه دلگرم شدن مسئولان از سوی مردم در راستای حل مشکلات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: طرح نگهبان محله در راستای اشتغالزایی و ارتقای سطح امنیت در دزفول فعال خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت کنترل استخدام ها در این شهرستان تاکید کرد و گفت: در نشست‌های مختلف تاکید بر بکارگیری افراد بومی در شرکت های مختلف تولیدی مطرح شده تا یکی از دغدغه‌های مردم این شهرستان که اشتغال است برطرف گردد.

وی افزود: مشکلات برخی از شرکت‌ها که در چرخه تولید با موانعی روبرو شدند در شورای تامین شهرستان دزفول مطرح و بررسی شده تا در کمترین زمان، مسائل این شرکت‌ها رفع شود.

فرهمندپور گفت: مردم باید همکاری لازم را در راستای حل مشکلات با مسئولان داشته باشند و مردم نیز باید فرصت لازم را به مسئولان بدهند.

در این نشست نمایندگان شوراهای شهرها و بخش‌های مختلف شهرستان دزفول (شهرهای شمس آباد، صفی آباد، امام، میانرود، چغامیش، سالند، دزفول، حمزه و بخش های سردشت، شهیون و مرکزی) برخی از مسائل و مشکلات شهر و بخش خود را بیان کردند که فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول قول مساعد جهت رفع مشکلات مطروحه را داد.

🖋️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱۸ شهریور ماه ۹۹

۱۵۰