فرمانداری دزفول از حوزه صنعت و صنعتگران تمام قد حمایت می کند

فرمانداری دزفول از حوزه صنعت و صنعتگران تمام قد حمایت می کند

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: این فرمانداری در راستای ایجاد اشتغال و توسعه این شهرستان، از حوزه صنعت و صنعتگران شهرستان دزفول به صورت تمام قد حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علی فرهمند پور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول پیش از ظهر امروز ۱۹ شهریور ماه ۹۹ در جلسه معارفه مدیر صنایع کوچک، شهرک‌ها و نواحی صنعتی دزفول که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: حوزه صنعت پس از حوزه کشاورزی دومین پتانسیل شهرستان در زمینه اشتغال است.

وی با اشاره به وجود شرکت‌های دانش‌بنیان متعدد در شهرک‌های صنعتی دزفول، افزود: در سال‌های اخیر تعداد زیادی از کارگاه‌ها، کارخانجات و شرکت‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی دزفول در زمینه ارزآوری، صادرات و تولید محصولات تک و برند موفق به دریافت مقام‌های برتر در سطح کشور و استان شده‌اند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به مشکلات و چالش‌های شهرک‌های صنعتی دزفول، عنوان کرد: آنچه مهم است رصد و پیگیری این مشکلات است که رفع این مشکلات همواره مورد توجه مدیر شهرک‌های صنعتی استان و همچنین مدیر جدید این شهرک‌ها که تا پیش از این به عنوان سرپرست فعالیت می‌کرد، بوده است که این یک نکته مثبت محسوب می‌شود.

فرهمند پور اضافه کرد: انتظار می‌رود با تثبیت مدیریت شهرک‌های صنعتی، شاهد فعال‌تر شدن بخش‌های مختلف این شهرک‌ها باشیم و مشکلات جزئی که در مسیر فعالیت و تولید کارگاه‌ها و شرکت‌های صنعتی شهرستان است با یک برنامه‌ریزی دقیق برطرف شود.

وی با بیان اینکه نگاه ما به صنعت و ظرفیت‌های دزفول در این حوزه یک نگاه ویژه است، گفت: این پتانسیل در دزفول وجود دارد که شرکت‌هایی که چرخه فعالیت آنان به دلایل مختلف متوقف شده است، دوباره احیا شود. لذا در این زمینه باید تلاش بیشتری صورت بگیرد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تأکید بر لزوم دسته‌بندی مشکلات شهرک‌های صنعتی و برنامه‌ریزی دقیق برای رفع آنها، اضافه کرد: باید بتوانیم گام‌های مؤثری را در حوزه اشتغال شهرستان برداریم در این مسیر فرمانداری دزفول نیز تمام قد از صنعت و صنعتگران حمایت خواهد کرد.

فرهمند پور تصریح کرد: عباس لوریان به عنوان «مدیر جدید شهرک‌های صنعتی دزفول» این پتانسیل را دارد که مشکلات پیرامون تولید و توسعه حوزه صنعت را برطرف کند.

در این جلسه که با حضور چند تن از صنعتگران و مدیر شهرک‌های صنعتی خوزستان برگزار شد، در حکمی عباس سقای لوریان به عنوان مدیر صنایع کوچک، شهرک‌ها و نواحی صنعتی دزفول معرفی شد.

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱۹ شهریور ماه ۹۹

۱۲۰