اخبار کوتاه فرمانداری ویژه شهرستان دزفول

🔵 *اخبار کوتاه فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*

۱️⃣ پس از پیگیری علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه، جهت تامین تجهیزات ضدکرونایی در محل تغسیل اموات کرونایی، وسایل و تجهیزات مورد نیاز به سازمان آرامستان‌های شهرستان اهدا شد.

۲️⃣ حسب دستور علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول، ۲۰ هزار لیتر آب ژاول جهت ضدعفونی و گندزدایی سطوح اداری، خانگی و اماکن عمومی در بخش‌های مختلف شهرستان توزیع شد.

۳️⃣ حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی رئیس ارائه خدمات حوزه علمیه کشور، حجت‌الاسلام و المسلمین جعفریانی معاون مسکن کشور و حجت‌الاسلام و المسلمین روشن‌نیا مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه شمال خوزستان با علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه در خصوص پروژه ۸۲ واحدی مسکن طلاب در دزفول دیدار و گفت‌وگو کردند.

🔺در این جلسه مشکلات پروژه مطرح و بر هماهنگی ادارات ذی‌ربط و شهرداری اشاره شد که فرهمندپور قول مساعدت و پیگیری این موضوع را داد.

۴️⃣ علی فرهمندپور صبح امروز در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول حضور یافت و از روند ساخت دانشکده‌های آن بازدید کرد.

۵️⃣ سرپرست فرمانداری ویژه دزفول از دانشگاه فرهنگیان خدیجه کبری و خوابگاه آن دیدن کرد و پس از قرار گرفتن در جریان مشکلات، قول مساعدت و پیگیری داد.

۶️⃣ برخی از ورزشکاران فوتبال و ورزش‌های رزمی امروز با فرهمندپور دیدار کردند و به بیان مشکلات خود پرداختند که سرپرست فرمانداری ویژه دزفول قول مساعدت داد.

۷️⃣ علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول به همراه بخشدار بخش مرکزی در شهرداری شمس‌آباد حضور یافت و با اعضای شورای شهر به گفت‌وگو پرداخت.

🔺در این جلسه اعضای شورای شهر و شهردار شمس آباد به بیان مشکلات منطقه پرداختند و فرهمندپور جهت مرتفع شدن آن‌ها قول پیگیری داد.

۸️⃣ جلسه کمیته بانوان جهت هماهنگی برنامه‌های چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور مشاور بانوان فرمانداری و نمایندگان بانوان ادارات در محل فرمانداری برگزار گردید.

🖋️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۲۴ شهریورماه ۹۹

📥 *__کانال واتس آپ‌ فرمانداری*

🔻https://chat.whatsapp.com/KptHi9skrLTCdBuGKMFkja

📥 *___کانال ایتا فرمانداری___*
🔻http://eitaa.com/joinchat/1778057243C36d31d6d09

📥 *____سروش فرمانداری___*
🔻sapp.ir/farmandari_dezful

۸