حضور سرپرست فرمانداری ویژه در مانور سراسری اصلاح ولتاژ شبکه توزیع برق دزفول*

🔵 *حضور سرپرست فرمانداری ویژه در مانور سراسری اصلاح ولتاژ شبکه توزیع برق دزفول*

⭕به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، مانور سراسری اصلاح ولتاژ شبکه توزیع برق دزفول از طریق ویدیو کنفرانس با حضور مدیرعامل شرکت توانیر و علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه آغاز شد.

🔸فرهمندپور در حاشیه این مراسم و در جمع برخی از پرسنل سازمان برق دزفول اظهار کرد: درحال حاضر از نظر اقتصادی و اجتماعی در وضعیت خوبی به سر نمی‌بریم اما آن چیزی که برای ما به عنوان سرمایه بزرگی مانده، مردم هستند.

🔹سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: هرچه بتوانیم کمک کنیم مردم رضایت‌مند باشند یک باری را از روی دوش نظام برداشته‌ایم و همانند کسانی که در دوران دفاع مقدس ماندن و با مبارزه، ایثارگری و شهادت ایستادگی کردند مایه افتخار خواهیم شد.

🔸وی ادامه داد: امروز هم در یک جنگ نابرابر قرار داریم که این هم تمام خواهد شد و کسانی موفق می‌شوند که تا پیروزی مقاومت می کنند همچنین کسی نقش محوری دارد که در میدان حضور یابد.

🔹علی فرهمند پور تصریح کرد: پرسنل سازمان برق هم با حضور در صحنه عملیات برای جلب رضایت مردم در میدان ایستادگی قرار دارند.

🔸فرهمند پور بیان کرد: اهداف این مانور که با محوریت طرح چاوش در همه شرکت‌های توزیع برق کشور به مدت ۲ روز ادامه دارد، جبران ولتاژ شبکه با نصب اتوترانس (اصلاح ترانس)،  شناسایی و رفع اتصالات سست در جهت پایداری شبکه، متعادل سازی بار ترانس توزیع با تحلیل بارگیری صورت گرفته، جایگزینی شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار ضعیف،  شناسایی و پایش ولتاژ مشترکان، و اصلاح سیستم زمین شبکه (ارتینگ) است.

🔸لازم به ذکر است که در این مانور با نصب ترانس تفکیکی، ترانس‌های پربار کاهش و ظرفیت ترانس‌های کم بار افزایش می‌یابد.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۲۷ آذرماه ۹۹

۳۹