با حضور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در هلال احمر: تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی و عیدانه در قالب طرح یلدانه به خانواده های نیازمند اهدا شد. /جمعیت هلال احمر شهرستان دزفول به خودرو ویژه عملیاتی ست نجات تجهیز شد.

🔴با حضور سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در هلال احمر:
تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی و عیدانه در قالب طرح یلدانه به خانواده های نیازمند اهدا شد.

🔻جمعیت هلال احمر شهرستان دزفول به خودرو ویژه عملیاتی ست نجات تجهیز شد.

🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، پیش از ظهر یک‌شنبه ۳۰ آذرماه ۹۹ علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه در سازمان هلال احمر دزفول حضور یافت و پس از گفت‌وگو با پرسنل این سازمان از انبارها و تجهیزات هلال احمر بازدید کرد.

🔸همچنین باحضور فرهمندپور مراسم یلدانه با شعار یلدا برای همه برگزار گردید که در آن ۲۰۰ بسته معیشتی شامل مواد غذایی ، پوشاک ، میوه و… با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال توسط اعضای کانون‌های دانشجو هلال احمر دانشگاه‌های آزاد و پیام‌نور به خانواده‌های نیازمند اهدا شد.

🔸این خودرو با انواع تجهیزات بروز امداد و نجات در پایگاه امدادی کوهستان هلال احمر مسقر خواهد شد تا در صورت بروز حوادث امداد رسانی نماید.

🔸این خودرو پس از جلسه مشترک فرماندار و نماینده مجلس با مساعدت خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال تهیه و تحویل شهرستان دزفول گردیده است.
🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۳۰ آذرماه ۹۹

۴۴