مسوولان در میان مردم حاضر شوند/ مدیران که در همکاری و تعامل با مردم و دیگر ادارات کم‌کاری کنند برکنار می‌شوند*

🔵 *مسوولان در میان مردم حاضر شوند/ مدیران که در همکاری و تعامل با مردم و دیگر ادارات کم‌کاری کنند برکنار می‌شوند*

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، صبح امروز جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست علی فرهمندپور سرپرست فرمانداری ویژه در محل سالن اجتماعات دانشگاه جندی شاپور برگزار گردید.

علی فرهمندپور در این جلسه اظهار کرد: متأسفانه وضعیت همکاری ادارات با سرمایه‌گذاران در شهرستان دزفول رضایت‌بخش نیست این درصورتی است که در استان‌های دیگر تعامل و همکاری خوبی با سرمایه‌گذاران وجود دارد.

وی با اشاره به اهمیت تعاملات بین دستگاهی افزود: اداره منابع طبیعی، اداره محیط زیست، جهاد کشاورزی، مسکن و شهرسازی و میراث فرهنگی اداراتی هستند که باید با هم مرتبط باشند و همدیگر را در حل چالش همراهی کنند.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: هر مدیری که در حل چالش، تسهیل امور و همکاری با مردم کوتاهی کند عزل خواهد شد که تا به این لحظه‌ای این اقدام صورت گرفته و در صورت مشاهده تداوم خواهد داشت.

وی ادامه داد: لازم است که ادارات در مقوله حفاظت و حراست فیزیکی اهتمام لازم را داشته باشند چراکه ناامنی در جایی رخ می‌دهد که فکرش را هم نمی‌کنیم.

علی فرهمندپور تصریح کرد: مردم خواهان دیدار با مسئولان هستند پس لازم است مدیران میان مردم بیایند تا باعث دلگرمی و تزریق روحیه امید شوند.

وی بیان کرد: مدیران به جای ارجاع مشکل به فرمانداری به دنبال حل مسئله باشند چراکه وظیفه مدیر هم مدیریت مسائل و مشکلات است.

فرهمندپور اذعان کرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها بسیار مهم است با استفاده از رسانه‌ها خدمات انجام‌شده را باید به مردم نشان داد تا از اخبار منفی کاسته شود.

وی ادامه داد: فضای مجازی را به فضایی برای تخریب و دعواهای شخصی تبدیل نکنید اگر راه برای رسانه‌ها بسته باشد آن‌ها تحلیل‌های خود را می‌نویسند و اگر پاسخ آن تحلیل داده نشود شرایط بدتر می‌شود.

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: با تلاش و جهاد شبانه روزی کادر درمان و مدافعان سلامت همچنین همکاری مردم در حال حاضر کمتر از پنج درصد تخت‌های بخش حاد تنفسی در چرخه درمان کرونا فعال است اما این مسئله نباید باعث غفلت از رعایت پروتکل‌های بهداشتی شود.

وی ادامه داد: شهرستان دزفول با اجرای مانور سفیران سلامت در فرهنگ استفاده از ماسک و رعایت موازین بهداشتی پیشتاز و اولین بوده که باعث الگوبرداری سایر شهرهای استان از این مانور نیز شد.

علی فرهمندپور با قدردانی از تلاش شبانه روزی و تدبیر نیروهای خدوم انتظامی دزفول در اتفاقاتی نظیر قتل و سرقت اظهارداشت: نیروی انتظامی با حضور خود در صحنه در کاهش این بحران‌ها نقش اساسی ایفا کرد.

وی همچنین با اشاره به پیشقدم شدن سپاه دزفول در اجرای طرح شهید سلیمانی افزود: سپاه با همکاری آموزش و پرورش در قالب این طرح در روستای انجیرک حاضر شد و به مبارزه با کرونا پرداخت.

فرهمندپور تعامل شورای شهر و شهرداری دزفول در پوشاندن زهکش فاضلاب کوی مدرس را یادآور شد و گفت: امید است با تداوم این همکاری‌ها هرچه سریعتر مشکلات شهر دزفول برطرف شوند.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱ دی ماه ۹۹

 

۱۷۸
اخبار مرتبط