مشکل اعتبار تکمیل بازسازی استادیوم ورزشی شهید مجدیان حل شد/ زمین دوهزارو ۵۰۰ نفری دزفول مشخص شد

🔵 *مشکل اعتبار تکمیل بازسازی استادیوم ورزشی شهید مجدیان حل شد/ زمین دوهزارو ۵۰۰ نفری دزفول مشخص شد*

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، رشید تقی زاده معاون حقوقی و هماهنگی امور وزارت ورزش و جوانان، علی فرهمندپور فرماندار، سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، و دیگر مسولان شهرستان امروز دوشنبه ۱۵ دی ماه ۹۹ جهت بازدید از پروژه‌های نیمه کاره و ظرفیت‌های ورزشی در شهرستان دزفول حضور یافتند.

🔹علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در حاشیه حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، اظهار کرد: زمین قبلی ورزشگاه دو هزار و ۵۰۰ نفری شهرستان دارای گره ترافیکی بود که زمین دیگری انتخاب شده و مجوز لازم را از شورای ترافیکی اخذ نمود.

🔹وی بیان کرد: در حال حاضر ۶ میلیارد تومان برای ساخت این ورزشگاه اختصاص یافته که پس از اخذ مجوز مراسم کلنگ‌زنی برگزار خواهد شد.

🔸فرهمندپور اذعان کرد: زمین جدید ورزشگاه دوهزار و ۵۰۰ نفری با مساحتی حدود دو هکتار اطراف بلوار دانش تعیین شده است.

🔹وی افزود: ورزشگاه شهید مجدیان مهم‌ترین پروژه ورزشی دزفول است که چندین سال است به دلیل نبود بودجه متوقف شده و در حال حاضر ۱۶ میلیارد ریال برای آن مصوب و به حساب پیمانکار واریز گردید.

🔸فرماندار ویژه شهرستان دزفول با بیان اینکه امیدواریم در بهمن ماه سال جاری این ورزشگاه افتتاح شود، گفت: قریب به ۱۰۰ میلیارد ریال توسط وزارت ورزش و جوانان مصوب شد که پس از تکمیل فرآیند به حساب پیمانکار واریز خواهد شد.

🖊️روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱۵ دی‌ماه ۹۹

۳۳