اخبار کوتاه فرمانداری ویژه شهرستان دزفول

🔵 *اخبار کوتاه فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*

۱️⃣علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول از باشگاه‌های اسب‌سواری دزفول بازدید کرد و پس از بیان مشکلات از سوی مدیران این باشگاه‌ها قول مساعدت داد و گفت: وجود باشگاه‌های اسب‌سواری ظرفیتی بی‌نظیر در حوزه ورزش شهرستان محسوب می‌شوند که با یک طرح و برنامه‌ریزی جامع و دقیق، علاوه بر توسعه آن‌ها باید بهره لازم را از این پتانسیل برد.

۲️⃣فرهمندپور نیز در ادامه از اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول بازید کرد.

🔸چناری رئیس اداره میراث فرهنگی نیز در حضور فرماندار ویژه شهرستان دزفول به بیان گزارشی از عملکرد و مشکلات این اداره پرداخت که فرهمندپور قول مساعدت و پیگیری های لازم را داد و تصریح کرد: باید تلاش کرد که صنایع و تاریخ شهرستان دزفول با به نمایش گذاشتن آثار باستانی و صنایع دستی از جمله پل قدیم، کپوبافی، خراطی و … تمام مردم را با فرهنگ و هنر این شهرستان آشنا کرد.

۳️⃣حسب دستور فرماندار ویژه شهرستان دزفول، فخرمجدیان معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری از کارخانه الکل سازی دزفول بازید کرد.

🔹زمین این کارخانه که دارای مشکلات جانمایی بود با حضور معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری و … مرتفع گردید‌ تا طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

۵️⃣ همچنین پیرو دستور فرماندار ویژه شهرستان دزفول ، معاون برنامه ریزی فرمانداری از کارخانه قند بازدید کردند تا با بررسی آن و رفع برخی از مشکلات موجود، آماده افتتاح در دهه مبارک فجر شود.

۶️⃣در ادامه نیز معاون توسعه و برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه از کارگاه تولید نان الماس شهر جهت حمایت از توسعه برند آن در سطح استان بازدید نمود.

🖊️روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۲۴ دی‌ماه ۹۹

 

۶۲