فرماندار ویژه دزفول: *برداشتن موانع ترافیکی به معنای اجازه بازگشایی تمام اصناف نیست* / *فعالیت مشاغل دو، سه و چهار در تمام شهرستان همچنان ممنوع است*

🔻فرماندار ویژه دزفول:

*برداشتن موانع ترافیکی به معنای اجازه بازگشایی تمام اصناف نیست* / *فعالیت مشاغل دو، سه و چهار در تمام شهرستان همچنان ممنوع است* /

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی فرهمندپور فرماندار ویژه دزفول در خصوص محدودیت های کرونایی اظهار کرد: به دلیل اینکه دزفول در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد محدودیت های صنفی و ترافیکی در این شهرستان اعمال شد و در ادامه با نابسامان شدن وضعیت، خیابان های هسته مرکزی شهر با موانع بتنی (نیوجرسی) مسدود شدند.

وی با اشاره به بروز مشکلات ترافیکی در پی مسدود شدن خیابان های منتهی به بازار، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته ساعاتی پیش موانع ایجاد شده در خیابان ها برداشته شد تا مشکلات ترافیکی برطرف شود.

فرماندار ویژه دزفول عنوان کرد: از سویی پس از مسدود شدن خیابان های هسته مرکزی شهر اعلام شد که فعالیت تمام مشاغلی که در این مناطق مستقر هستند ممنوع است که این دستور العمل باعث بروز مشکلات زیادی برای گروه شغلی شماره یک که در این خیابان ها حضور داشتند، شد لذا در راستای رعایت حال کسبه و برای جلو گیری از صدمات اقتصادی تدابیری اتخاذ و موانع برچیده شد.

فرهمند پور تاکید کرد: بنابراین برداشته شدن موانع ترافیکی به معنای اجازه فعالیت برای مشاغل گروه دو، سه و چهار نیست چرا که فعالیت این گروه های شغلی در تمام نقاط شهر بر اساس پروتکل شهرهای قرمز همچنان ممنوع است.

فرهمند پور با بیان اینکه رتبه بندی مشاغل دستخوش یکسری تغییرات شده است، افزود: بر اساس ابلاغیه های جدید تعداد زیادی از صنوف جزو گروه شغلی شماره یک محسوب می شوند و این تغییرات توسط اتاق اصناف اعلام شده است.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ستاد کرونا مبنی بر ممنوعیت فعالیت مشاغل دو تا چهار، گفت: اگر تمام اصناف و مردم در این روزهای حساس موازین بهداشتی را رعایت کنند قطعا شرایط شهرستان بهبود می یابد و در اینصورت تمام مشاغل اجازه فعالیت پیدا خواهند کرد.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۷ اسفندماه ۹۹

۱۰۹
اخبار مرتبط