برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرا مردم وظیفه ماست/انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات شهرستان دزفول

🔵 *برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آرا مردم وظیفه ماست/انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات شهرستان دزفول*

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری، عصر امروز پنجشنبه ۲۱ اسفندماه ۹۹ جلسه انتخاب معتمدین شهرستان دزفول با حضور علی فرهمند پور فرماندار‌ ویژه و رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دزفول ، معتمدین، اعضای هیات نظارت و… در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید،
پس از رأی گیری از معتمدین مدعو که پیش از این به تأیید هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای نگهبان رسیده اند، هشت معتمد به عنوان اعضای اصلی و پنج معتمد به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

🔸علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در این جلسه اظهار کرد: آنچه که برعهده‌ی ماست برگزاری انتخابات سالم و صیانت از آراء مردم است.

🔹وی گفت: انتخاب اعضای هیات اجرایی از بین معتمدان شهرستان نشان از این واقعیت دارد که تمامی مراحل برگزاری انتخابات به دست مردم است و مسوولان انتخابات فراهم کننده زیرساخت برگزاری این رویداد مهم سیاسی هستند.

🔸وی افزود: اجرای فرآیند انتخابات سالم و مشارکت مردم دو مقوله مهم است که باید در اجرا دقت و نظارت کامل صورت گیرد و از مردم دعوت شود تا مشارکت خوبی داشته باشند.

🔹فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: اعضایی که امروز انتخاب شدند باید هر چه بهتر به وظیفه خود عمل کنند تا اعتماد مردم به نظام بالاتر رود و مشارکت بیشتری در انتخابات داشته باشند.

🔸وی ادامه داد: با وجود فشارها و سختی‌های اجتماعی، اقتصادی و… در ادوار مختلف اما مردم همیشه در روزهایی که نقششان مؤثر بوده در صحنه حاضر شدند که این وظیفه ما را دوچندان می‌کند.

🔹علی فرهمند پور تصریح کرد: با شیوع کرونا در کشور و استان ما همانند سراسر دنیا تمام امور دستخوش تغییرات و تحولاتی شدند که انتخابات نیز از آن‌ها مستثنی نیست.

🔸وی بیان کرد: قطعا وجود این ویروس و استمرار شرایط فعلی شکل‌گرفته از شیوع آن، بر فرآیند انتخابات تاثیرگذار خواهد بود که با کمک متنفذین و چهره‌های مطرح باید مردم به مشارکت ترغیب شوند و تشویق شوند تا به اخبار و گفته‌های توطئه برانگیز و شبکه‌های معاند توجهی نداشته باشند.

🔸فرهمند پور گفت : مشارکت بالای مردم در انتخابات در واقع تائید اقتدار و استقلال نظام جمهوری اسلامی ایران است.

🔸وی با بیان این که جامعه به افراد متخصص، توانمند و واجد شرایط برای توسعه و آبادانی و پیشرفت نیاز دارد، گفت: مردم نیز باید در انتخابات سال ۱۴۰۰ و تمامی انتخابات هوشیارانه عمل کنند و با انتخاب افراد موثر، کاردان و صالح کمک کنند تا زمینه خدمات‌رسانی بهتر به مردم فراهم شود.

🔹در پایان آقایان امیر ظاهر طحان، علی‌محمد هدایت پور، علی توحیدی، رشید خورشید زاده دزفولی، محمد شهروز، عبدالمحمد جرجانی، ناصر نور دزفولی، عبدالمحمد کوچک کوتیانی به عنوان اعضای اصلی و آقایان محسن نمازی فر، حسن بشارتیان، بهزاد جولایی، مجتبی ظفری پور، و محسن برغندان به‌عنوان اعضای علی‌البدل مشخص و معرفی شدند.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۲۱ اسفندماه ۹۹

۱۵۱
اخبار مرتبط