علی فرهمند پور فرماندار ویژه شهرستان دزفول: *داوطلبان عضویت در شوراها ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند*/با گذشت دو روز از نام نویسی ۳۰ نفر در فرآیند ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کردند

علی فرهمند پور فرماندار ویژه شهرستان دزفول:
*داوطلبان عضویت در شوراها ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند*/ با گذشت دو روز از نام نویسی ۳۰ نفر در فرآیند ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کردند

فرماندار شهرستان دزفول گفت: از داوطلبان ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا‌ها تقاضا داریم ثبت نام را به روز های آخر موکول نکنند و *ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند*.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در پایان دومین روز نام نویسی ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاها اظهار کرد: با گذشت دو روز از نام نویسی، ۳۰ نفر بصورت حضوری و غیر حضوری در فرآیند ثبت نام ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا‌ها ثبت نام نمودند.

وی افزود: بنا بر تجربه سنوات گذشته انتخابات، تعداد زیادی از داوطلبان، فرآیند ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت قانونی ثبت نام موکول می‌کنند و این امر به خصوص برای کسانی که قصد ثبت نام حضوری در دفاتر پیشخوان دولت و ستادهای انتخابات فرمانداری‌ها را دارند منجر به ازدحام جمعیت شده که علاوه بر اتلاف وقت داوطلبان، در شرایط بیماری کرونا ریسک ابتلاء به بیماری را افزایش می‌دهد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: با توجه به قرمز بودن وضعیت کرونا در دزفول و غالب شدن سوش انگلیسی، که سرعت انتقال بیشتری دارد توصیه می‌شود داوطلبان بصورت غیر حضوری ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: داوطلبین از طریق نسخه موبایلی به نشانی http://entekhabat.moi.ir و یا نسخه کامپیوتری می‌توانند فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند که پس از تکمیل نام نویسی باید منتظر دریافت پیامک از سامانه جامع انتخابات پیامکی مبنی بر تایید نهایی ثبت نام باشند.

علی فرهمندپور تصریح کرد: داوطلبان نام نویسی در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا‌ها می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت سطح شهرستان ثبت نام خود را انجام دهند.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۲۱ اسفندماه ۹۹

۸۷
اخبار مرتبط