جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان دزفول برگزار شد

🔵جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان دزفول برگزار شد

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری عصر امروز یکشنبه ، با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول، ولی الله حیاتی معاون امنیتی و انتظامی خوزستان ، عبدالرضا حاجتی معاون هماهنگ کننده و اجرایی سپاه استان ، امیری جانشین فرمانده انتظامی استان ، لیلی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دزفول ، قمیشی ریاست علوم پزشکی دزفول و دیگر مسئولان ذی ربط شهرستان در محل سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج برگزار گردید.

🔸علی فرهمند پور فرماندار ویژه در این جلسه اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده مشخص شد که شریان‌های اصلی شهر، از کانون‌های اصلی آلودگی و تجمع در دزفول هستند و به همین دلیل این مناطق مسدود شدند.

🔸وی افزود: با توجه به اینکه ساعات شلوغی این کانون‌ها حوالی ساعت ۲۰ بود، رأس ساعت مشخصی برق این مناطق قطع و از باز شدن مغازه‌ها و اصناف جلوگیری می‌شود.

🔸فرماندار ویژه دزفول از انجام پنج هزار و ۷۱۱ بازرسی از اصناف توسط تیم نظارتی شامل بهداشت، سپاه، پلیس اماکن و اصناف در زمان اجرای این محدودیت‌ها خبر داد و بیان کرد: این بازرسی‌ها منجر به ۶۷۵ اخطاریه و ۷۱ مورد پلمب شده است و حتماً این بازرسی‌ها با شدت زیادی ادامه خواهد داشت.

🔸فرهمند پور با اشاره به جلوگیری از برگزاری ۸۰ مراسم تشییع و ۴۰ مجلس عروسی در دزفول، عنوان کرد: پلیس راهور نیز ممنوعیت‌های ترافیکی را با جدیت اجرا می‌کند و در این مدت ۴۰۰ مورد جریمه برای خودروهایی که محدودیت‌های ترافیکی و منع تردد شبانه را در دزفول رعایت نمی‌کنند، ثبت شده است.

🔸وی در ادامه گفت: شهرستان دزفول را به سه منطقه تقسیم کردیم که یک منطقه در اختیار سپاه، یک منطقه در اختیار نیروی انتظامی و یک منطقه را در اختیار حافظان سلامت قرار دادیم تا شرایط کنترل شود.

🔸فرماندار ویژه دزفول در ادامه یادآور شد: با کمک خیران ظرف ۴۸ ساعت بخش زایشگاه حضرت زینب دانشگاه علوم پزشکی دزفول آماده‌سازی شد تا در صورت نیاز از ظرفیت آن برای بستری بیماران کرونایی استفاده شود.

🔸فرهمند پور از اجرای مستمر محدودیت‌های کرونایی و برخورد قاطعانه با ناقضان قوانین ستاد کرونا در این شهرستان خبر داد و خواستار همکاری مردم در راستای کنترل شرایط شد.

🖋️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۲۹ فروردین ماه ۱۴۰۰

۲۶