نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در دزفول راه اندازی شد

🔵 *نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در دزفول راه اندازی شد*

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، امروز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول نخستین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا به همت مجمع خیرین دزفول در این شهرستان راه اندازی شد.

🔸علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در این خصوص اظهار کرد: این مرکز با پیگیری دانشگاه علوم پزشکی دزفول توسط خیرین سلامت راه اندازی شده که از امروز فعالیت خود را با چهار کاربر و واکسیناسیون ۲۰۰ نفر در روز آغاز کرد.

🔸وی با بیان اینکه واکسیناسیون کرونا در شهرستان دزفول تا ۶ ماه دیگر ادامه دارد، افزود: ۲۰ هزار دُز در مرحله نخست و ۱۰ هزار دُز در مرحله دوم در اختیار شهرستان قرار گرفته شده که واکسیناسیون طبق جدول بندی گروه‌های اولویت دار انجام می‌شود.

🔸فرماندار ویژه شهرستان دزفول با اشاره به آغاز واکسیناسیون گروه‌های سنی بالای ۷۰ سال از امروز در این شهرستان گفت: زمان واکسیناسیون برای افرادی که در مراکز بهداشت پرونده دارند از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

🔸وی ادامه داد: شهروندان از تجمع خودداری و با صبر و حوصله نسبت به واکسیناسیون اقدام کنند ضمن اینکه پیگیری هایی برای مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در جنوب دزفول در محل مصلی نیز انجام و موافقت شده که روزهای آینده مرکز تجمیعی شماره ۲ واکسیناسیون راه اندازی می‌شود.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

۴۰