رئیس ستاد انتخابات خوزستان : تعداد صندوقهای اخذ رای در خوزستان ۱۲ درصد افزایش یافت

🔵رئیس ستاد انتخابات خوزستان :
تعداد صندوقهای اخذ رای در خوزستان ۱۲ درصد افزایش یافت

⭕ به گزارش روابط عمومی فرمانداری رضا نجاتی رئیس ستاد انتخابات خوزستان روز پنجشنبه در نشست هماهنگی انتخابات در فرمانداری ویژه دزفول اظهار کرد : دشمن همواره به دنبال آن بوده است با مشارکت مردم در انتخابات را کاهش دهد و این ماهیت دشمن است اما مردم در تمامی انتخابات مشارکت بالایی داشته و این امر در دزفول نیز بیشتر بوده است.

🔹نجاتی در ادامه با اشاره به اینکه در کنار مشارکت بالا باید سلامت انتخابات نیز تضمین شود افزود : نباید اخرت خود را فدای دنیای عده‌ای کنیم لذا عوامل اجرایی و نظارت انتخابات بدور از تعصب و‌ جانبگری هدفشان فقط تضمین و سلامت انتخابات باشد چرا که این موضوع از طرف یک امانت در دستان آنهاست.

🔹وی در خصوص برگزاری انتخابات در دزفول نیز تصریح کرد : با توجه به مشارکت بالای مردم دزفول در انتخاباتهای گذشته ، جهت جلوگیری از تجمع به دلیل بیماری کرونا و گرما تعداد شعب اخذ رای دزفول افزایش یافته کما اینکه تمامی پروتکلهای بهداشتی در شعب در نظر گرفته شده و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

🔹رئیس ستاد انتخابات کشور در ادامه گفت : امسال نیز با درایت امام جمعه و فرماندار دزفول قطعا مشارکت مردم دزفول بالا بوده و به همین منظور تمهیدات ویژه‌ای از جمله تدارک بالگرد جهت اخذ رای در مناطق صعب العبور شهرستان انجام گرفته شده است.

🔹نجاتی گرما و کرونا را دو‌عامل نگران کننده برای رای دهندگان و اعضای شعب عنوان کرد و گفت : با توجه به شیوع کرونا ، گرفتن اثر انگشت از رای دهندگان از فرایند انتخابات حذف شده است و همچنین تعداد صندوقهای اخذ رای در خوزستان ۱۲ درصد افزایش یافته ضمن اینکه با همکاری اوقاف و آموزش و پرورش وسائل سرمایشی شعب اخذ رای جهت مقابله با گرما تامین شده است.

🔹رئیس ستاد انتخابات خوزستان اضافه کرد : افزایش صندوقهای اخذ رای ۴ شهر اهواز ، دزفول ، آبادان و ماهشهر به دلیل مشارکت بالا در انتخابات قبلی بیشتر از سایر شهرها بوده است

۶۱