۲۱ پروژه در دزفول به مناسبت چهارم خرداد روز ملی مقاومت و پایداری _ روز دزفول کلنگ زنی یا به بهره برداری رسید

🔵 *۲۱ پروژه در دزفول کلنگ زنی یا به بهره برداری رسید*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول، علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در مراسم بسیت و هفتمین آیین پویش ره سلامت که امروز با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، ولی الله حیاتی معاون امنیتی استاندار خوزستان ، سید احمد آوایی نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی ، سید محمد علی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول و دیگر مسئولان شهرستان در محل دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد، اظهار کرد: مقاومت و پایداری شهرستان دزفول سرفصل‌های بسیاری دارد به گونه‌ای که اگر بنا به سخن گفتن از آن باشد کتاب‌های بسیاری را باید نوشت.

وی افزود: شهادت ۲۶ نفر از اعضای یک خانواده در شب مراسم عروسی و شهادت ۱۸ نفر از اعضای یک خانواده دیگر در عرصه‌های مختلف از جمله پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و حتی در جنگ با متجاوزان به حریم حرم حضرت زینب و حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ از نمونه حوادثی است که دزفول را شهر مقاومت و پایداری کشور معرفی نمود‌.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: امروز هم دزفول در عرصه‌های مختلف از جمله تولید، صنعت، کشاورزی، فرهنگ، هنر و ورزش همچنان الف دزفول است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در دزفول یک شرکت تولید دستگاه‌های پزشکی مشغول فعالیت است که در توضیح کیفیت آن باید به این موضوع اشاره کرد که یکی از پزشکان مقیم خارج از کشور می‌گفت تا دستگاه‌های تولید دزفول در اتاق عمل نباشند کار خود را آغاز نخواهم کرد.

علی فرهمندپور تصریح کرد: به مناسبت ۴ خرداد نیز ۲۱ پروژه در دزفول کلنگ‌زنی یا به بهره‌برداری رسید که امیدواریم مایه خیر و برکت برای مردم این دیار شوند.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۳ خرداد ماه ۱۴۰۰

۳۷