حضور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در بخش شهیون

🔵 *حضور فرماندار ویژه شهرستان دزفول در بخش شهیون*

⭕به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، عصر امروز ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ ، علی فرهمند پور فرماندار ویژه شهرستان دزفول با همراهی معاونین، رئیس دفتر فنی فرمانداری، بخشدار شهیون و نماینده بنیاد برکت پس از حضور در بخش شهیون از روستا ممیلی و پامنار و شهر شهیون بازدید بعمل آورد.

🔸در بازدید از روستای ممیلی مشکل منبع آب ۲۰ متر مکعبی توسط فرهمندپور و همراهانش پیگیری و جانمایی شد تا در اسرع وقت مسائل مربوط به تامین آب مرتفع گردد.

🔸همچنین ضمن صدور دستورات لازم از سوی فرماندار ویژه درخصوص رفع مشکلات آنتن‌دهی، از پروژه آسفالت ورودی روستای ممیلی که از سال ۹۹ آغاز شده و تاکنون بیش از یک هزار و ۷۰۰ متر آن انجام شده، بازدیدی صورت گرفت.

🔸همچنین فرماندار ویژه شهرستان دزفول پس از دیدار و گفت‌وگو با شهردار و برخی از اعضای شورای شهر شهیون درخصوص توسعه شبکه آب شرب شهر شهیون نسبت پیگیری و مساعدت موضوع تا حل کامل آن را در دستور کار قرار دادند.

🔸در ادامه این بازدید موضوعات مرتبط با توسعه شبکه آب شرب شهر شهیون ، پرداخت تسهیلات به اهالی بخش شهیون جهت اشتغالزایی، بومگردی، توسعه امور دامپروری با نماینده بنیاد برکت مطرح گردید که ایشان قول مساعدت و پیگیری های لازم را دادند‌.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱۵ تیرماه ۱۴۰۰

۳۳