به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد

🔵 *به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد:*

۱️⃣عصر پنجشنبه ۱ مهرماه ۱۴۰۰ رویداد جهادگران جوان دزفول با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان و برخی از مدیران استانی و شهرستانی در محل اردوگاه شیخ مرتضی انصاری برگزار شد.

🔸در این دیدار که با همت امور جوانان فرمانداری برگزار گردید، اسماعیل احمدی مسئول جبهه جهادی منتظران خورشید نیز حضور داشت و پس از برگزاری کلاس‌های تخصصی و گفت‌وگوی مدیران گروه‌های جهادی با مدیران حاضر در این مراسم، از جهادگران حاضر در صحنه مقابله با کرونا تجلیل شد.

۲️⃣ شامگاه ۱ مهرماه با حضور فرماندار ویژه ، خانواده های شهدا و… دعای پرفیض کمیل بر سر مزار شهدای شهید آباد دزفول قرائت و بصورت زنده از شبکه استانی خوزستان پخش گردید.

۳️⃣به همت پایگاه مقاومت بسیج مسجد سید الشهدا و خیرین، ۱۰۰بسته معیشتی مواد غذایی و لوازم التحریر تهیه شد که پیش از ظهر جمعه با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول ، محمد رضا لیلی زاده فرمانده سپاه ناحیه دزفول و دیگر مسئولین در میان نیازمندان توزیع شدند.

۴️⃣علی فرهمندپور در ادامه نیز در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه شرکت و پس از آن در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی در محل مصلی امام علی دزفول حضور یافت.

۵️⃣فرماندار ویژه شهرستان دزفول به همراه مشاور وزیر و سرپرست حوزه وزارتی وزیر ورزش و جوانان و سرپرست اداره ورزش و جوانان دزفول در ایستگاه صلواتی توزیع ماسک و اقلام بهداشتی ورزشکاران دزفول که به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی برپا شده است، حضور یافت‌.

۶️⃣علی فرهمندپور به همراه بهزاد جولایی مدیر مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، سلمانپور سرپرست بیمارستان ، امور بانوان فرمانداری در محل بیمارستان بزرگ دزفول حضور یافت و ضمن دریافت گزارشی از وضعیت فعلی بیمارستان از زحمات کادر درمان و نیروهای جهادی مستقر در بیمارستان قدردانی و با بیماران گفتگو نمود.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۳ مهرماه ۱۴۰۰

۱۱۹