نواخته شدن زنگ مقاومت و پایداری با حضور فرماندار ویژه شهرستان دزفول

🔵 *نواخته شدن زنگ مقاومت و پایداری با حضور فرماندار ویژه شهرستان دزفول*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، صبح امروز ۳ مهرماه ۱۴۰۰ با حضور علی فرهمندپور فرماندار ویژه و دیگر مسوولان شهرستان زنگ مقاومت و پایداری در دبستان درخشان نواخته شد.

علی فرهمندپور در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هشت دفاع مقدس ما انسان سازی و انسان پروری کرد که سند آن حضور رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل و شهدایی است که در این صحنه جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

وی ضمن تسلیت اربعین حسینی، افزود: منشا فرهنگ ایثار و شهادت ما بر گرفته از مکتب کربلا و امام حسین(ع) است.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول با اشاره به شیوع کرونا، گفت: این روزها کرونا تمام موضوعات از جمله صنعت، اقتصاد، کشاورزی، اجتماعی، سیاسی و آموزش را درگیر خود نموده که بر همین اساس امسال نیز سال تحصیلی را در فضای مجازی آغاز نمودیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۸ درصد جامعه هدف در شهرستان دزفول دز اول واکسن و ۳۶ درصد جامعه هدف هر دو دز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

علی فرهمندپور تصریح کرد: با همکاری دیگر دستگاه‌ها و نهادها همچون سپاه، هلال احمر، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و درصورت تداوم همین وضعیت و تزریق قریب به ۹ هزار واکسن در یک روز، پیش بینی می‌شود تا آبان ۷۰ درصد جامعه هدف در دزفول واکسینه شوند.

وی بیان کرد: در صورت واکسینه شدن جامعه هدف می‌توانیم شاهد بازگشایی مدارس و حضور دانش آموزان در کلاس‌های درس باشیم.

فرهمند پور عنوان کرد: قطعا حضور دانش آموزان در مدارس و ارتباط مستقیم با معلمان کیفیت آموزش را ارتقا خواهد داد و در تلاش هستیم این اتفاق رخ دهد چرا که آرزوی رشد و موفقیت فرزندان سرزمین‌مان را داریم.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۳ مهرماه ۱۴۰۰

۱۱۸