پایانه بار فرودگاه دزفول راه اندازی شد

🔵 *پایانه بار فرودگاه دزفول راه اندازی شد*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، با پیگیری‌های علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان، سید احمد آوایی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی و آقای دکترمشاک زاده مدیرکل هما در خوزستان پایانه بار فرودگاه دزفول راه اندازی شد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول اظهار کرد: در راستای توسعه فرودگاه دزفول پایانه بار فرودگاه دزفول راه اندازی شد.

وی افزود: با این اقدام ارائه خدماتی همچون ارسال نمونه آزمایشگاهی عاری از مواد میکروبی و شیمیایی با تمام بیمارستان‌ها و مراکز آزمایشگاهی، ارسال بارهای فاسد نشدنی به تمامی نقاط کشور از طریق فرودگاه تهران و ارسال مرسولات و پاکت‌های اداری به تمامی استان‌ها انجام می‌گیرد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت : ضمن تشکر از هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ( هما) و پیرو هماهنگی با مدیرکل هواپیمای ایران ایر در خوزستان ، جناب آقای دکتر مشاک زاده ضمن معرفی نماینده فروش بار شرکت آتیلاسیرجنوب به مدیریت آقای محمد دیده بان جهت ارایه خدمات بار ، ارسال مرسولات قطعات صنعتی و ماشین آلات دقیق کارخانه‌دارها و صنعتگران و ارسال وسایل شخصی، میوه، محصولات لبنی و کشاورزی شهرستان به تمامی نقاط کشور از جمله اقداماتی است که با راه اندازی این پایانه صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، پایانه باری شهرستان همه روزه و در دو نوبت شرایط ارسال بار را به تمامی نقاط کشور را دارد همچنین متقاضیان استفاده از این خدمات می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۶۱۴۲۴۲۹۹۵۵ تماس حاصل فرمایند.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱۲ مهرماه ۱۴۰۰

 

۱۷۳