هیچ قصوری از جانب مدیران جهت رفع مشکلات بیمارستان درمان بستر خیبر پذیرفته نیست

🔵 *هیچ قصوری از جانب مدیران جهت رفع مشکلات بیمارستان درمان بستر خیبر پذیرفته نیست*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، امروز سه شنبه علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان به همراه مسوول دفتر نماینده مردم شریف شهرستان، روسای ادارات آب و فاضلاب، گاز، برق، مخابرات، دانشگاه علوم پزشکی و برخی دیگر از مسوولان از بیمارستان درمان بستر خیبر بخش چغامیش بازدید کرد.

علی فرهمندپور در حاشیه این بازدید اظهار کرد: بهترین خدمات و امکانات شایسته مردم بخش چغامیش است و از ادارات متولی و مربوطه انتظار می‌رود در راستای انجام وظایف خود در کمترین زمان موانع و مشکلات این مرکز را مرتفع نمایند.

وی افزود: در حال حاضر بیمارستان درمان بستر خیبر یک بیمارستان کامل است اما به دلیل عدم رسیدگی مسوولین ذی‌ربط مردم منطقه از دریافت خدمات محروم مانده‌اند.

فرماندار ویژه شهرستان گفت: ادارات و مدیران ذی ربط وظیفه دارند کارشناسان خود را در بیمارستان درمان بستر خیبر مستقر و موانع را جهت افتتاح هرچه سریعتر این مرکز بررسی و مرتفع نمایند.

وی ادامه داد: کوتاهی هیچ یک از مدیران در رفع مشکلات و مجهز نمودن بیمارستان پذیرفته نخواهد بود و با هرگونه قصوری برخورد خواهد شد چرا که انتظار می‌رود این مرکز در کمترین زمان و با کیفیتی مطلوب مورد بهره برداری قرار گیرد.

🖊️ *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۲۰ مهرماه ۱۴۰۰

۱۹