اجرای برنامه‌های چهار خرداد در دزفول کلید خورد/ برگزاری نمایشگاه عرضه تولیدات داخلی کارخانجات شهرستان

🔵 *اجرای برنامه‌های چهار خرداد در دزفول کلید خورد/ برگزاری نمایشگاه عرضه تولیدات داخلی کارخانجات شهرستان*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، صبح امروز جلسه هماهنگی برنامه‌های ۴خرداد به ریاست علی فرهمندپور فرماندار ویژه و با حضور مسوولان ذی ربط برگزار شد.

علی فرهمندپور تصریح کرد: کار پیش تولید فیلم میدان خون (شهر مقاومت) توسط مجتبی موحدزاده آغاز شده است.

وی افزود: این فیلم به مناسبت چهارم خرداد تولید خواهد شد و موشک باران دزفول را در دفاع مقدس نشان خواهد داد.

فرهمندپور مهمترین ویژه برنامه چهارم خرداد را برگزاری نمایشگاه در حسینیه ثاراله عنوان کرد و گفت: شرکت‌ها و سازمان‌ها برای حضور و ارائه تولیدات خود در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی افزود: تولیدات ۴۰ شرکت از جمله فولاد، کربن بلک، شرکت‌های بهشتی و رجایی، خمیرمایه، کولر دوتیکه، روغن گلستان، کارتن محمد، آبگرمکن، رب گوجه، آرد، ادوات کشاورزی و هلدینگ  رحمت تجارت در این نمایشگاه ارائه خواهند شد.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول بیان کرد: زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ تعیین شده که علاقه‌مندان می‌توانند پس از گشایش نمایشگاه از آن بازدید کنند.

وی ویزیت ۵۰ درصد تخفیف توسط جامعه پزشکی را از دیگر برنامه‌های چهارم خرداد عنوان کرد و افزود: حضور وزیران میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و فرهنگ و ارشاد اسلامی در دزفول به مناسبت چهارم خرداد قطعی شده است.

دبیر ستاد چهارم خرداد دزفول نیز درخصوص برگزاری برنامه‌های چهارم خرداد گفت: امیدواریم امسال بتوانیم با همکاری نهادهای مختلف برنامه‌ای متفاوت‌تر و رو به توسعه و پیشرفت داشته باشیم و اهداف کلی نظام که ایجاد اعتماد و مشارکت بیشتر مردم است را ارتقا دهیم.

🖊 *روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول*
۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱

 

۵۷