فرماندار دزفول: امروز مردم دوباره الف دزفول را به نمایش گذاشتند/ چهره واقعی دانش آموزان و جوانان نظام در صحنه راهپیمایی نشان داده شد

🔵 فرماندار دزفول: امروز مردم دوباره الف دزفول را به نمایش گذاشتند/ چهره واقعی دانش آموزان و جوانان نظام در صحنه راهپیمایی نشان داده شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، صبح امروز علی فرهمندپور فرماندار ویژه شهرستان دزفول به همراه معاونین ، بخشداران ، پرسنل فرمانداری و دیگر مسئولان شهری به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز، در کنار مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان دزفول در راهپیمایی حضور یافت و با سر دادن شعارهای “مرگ بر امریکا”، “مرگ بر اسرائیل” باری دیگر با آرمان‌های نظام و انقلاب بیعت و با شهدا تجدید میثاق کردند.

علی فرهمندپور در حاشیه راهپیمایی اظهار کرد: مردم انقلابی شهرستان باری دیگر الف دزفول بودن را در صحنه به نمایش گذاشتند.

وی افزود: جمعیت پرشور حاضر در مسیر راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و اثبات کننده وفای مردم به انقلاب و شهدا است.

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: امروز مردم نشان دادند همچنان پای خون شهدا و نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌اند و اجازه دخالت و هر گونه خیال شومی را به دشمن نخواهند داد.

وی ادامه داد: امروز دشمن در تلاش است تا نوجوانان و دانش آموزان ما را با اخبار کذب و صحنه‌سازی مقابل نظام قرار دهد که قطعا امروز این پیام مخابره شد که باید تحقق این خیال باطل را به گور خواهد برد.

علی فرهمندپور تصریح کرد: ممکن است در برخی از نقاط شاهد اقدامات معدودی باشیم اما چهره واقعی دانش آموزان و جوانان نظام را امروز می‌توان در صحنه این راهپیمایی پرشور دید.

وی با بیان اینکه دانش آموزان پیرو ولایت در این راهپیمایی حضور پرشوری داشتند، افزود: دانش آموزان دیروز و امروز، درخت تنومند نظام جمهوری اسلامی ایران را تشکیل داده و در راهپیمایی امروز شرکت کرده‌اند.

🔻در ادامه نیز فرهمندپور در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه دزفول شرکت و در کنار مردم به اقامه نماز پرداخت.

🖊 روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱


۴۱