پیام قدردانی امام جمعه، نماینده ، فرماندار ، فرمانده ناحیه سپاه و سایر اعضای شورای تامین دزفول از حضور پرشور مردم شهرستان دزفول در راهپیمایی ۱۳ آبان

پیام قدردانی امام جمعه، نماینده ، فرماندار ، فرمانده ناحیه سپاه و سایر اعضای شورای تامین دزفول از حضور پرشور مردم شهرستان دزفول در راهپیمایی ۱۳ آبان

امروز مردمان دیار مقاومت و پایداری باری دیگر با حضور مقتدرانه و برخاسته از ایمان و پایبندی به خون پاک شهدا، برگ زرینی در دفتر افتخارات خود نسبت به آرمان‌های نظام و انقلاب ثبت کردند.

مردم دزفول همیشه قهرمان هم گام و هم صدا با دیگرعاشقان به میهن اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور شورآفرین خود در یوم الله ۱۳ آبان باردیگر نشان دادن که همچون گذشته با لحظه شناسی و دشمن شناسی به موقع، هیچ گاه خواب های شوم دشمنان تعبیر نخواهدشد‌.

دشمن همواره در کمین ضربه به ایران اسلامی و فتنه پراکنی است که هر بار ملت آگاه و با بصیرت‌مان با وحدت و انسجام خود مشت محکمی بر دهان یاوه گوی‌شان می‌کوبند.

و اما حضور پرشور و شعور دانش آموزان در برهه های مختلف و حساس انقلاب سندی محکم و استوار بر روشن بینی و عاقبت بینی این نسل خوش آتیه برای سربلندی و سرافرازی ایران دارد.

اینجانبان متواضعانه و با تمام وجود پروردگار متعال را سپاس می گوییم و از شما دانش آموزان و مردم غیرتمند و همیشه در صحنه شهرستان دزفول کمال تشکر و قدردانی را می نماییم که چنین صحنه های زیبا و باشکوهی را آفریدید و تجسم عینی وحدت و استکبارستیزی را به نمایش گذاشتید.

درود خدا به روان پاک شهیدان ،خصوصا” سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی” و شهدای والا مقام شهرستان دزفول و شما مردم مؤمن و همیشه در صحنه که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدّس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و در لبیک به فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ای دیگر آفریدید و جهانیان را مبهوت حضور با شکوهتان کردید.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی قاضی دزفولی امام جمعه دزفول

سیداحمد آوایی نماینده مردم شریف دزفول در مجلس شورای اسلامی

علی فرهمندپور معاون استاندار و فرماندار ویژه و شهرستان دزفول

بهروز حکمت پور
فرمانده سپاه ناحیه دزفول

و سایر اعضای شورای تامین شهرستان دزفول

۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱

۱۴۹