پیام فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت ۱۳ آبان

🔵پیام فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول با صدور پیامی ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار و روز دانش آموز، مردم فهیم و بصیر شهرستان دزفول را برای شرکت پرشور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

اتفاقات رقم خورده در ۱۳ آبان سال‌های ۵۷ و ۵۸ نمونه بارزی از ایستادگی، مقاومت، استقلال، حق طلبی و پیروزی انسان‌های آزاده و با بصیرت در برابر ظلم و استکبار است ‌که پس از چهل و چهار سال همچنان الگو و انگیزه‌ای برای مبارزه با استکبار جهانی است.

دانش آموزان انقلاب از دیرباز نقش موثر، ارزنده و درخشانی ایفا کرده‌اند؛ دانش آموزان امروز انقلاب اسلامی نیز با بصیرت و آگاهی خود به شعار «نظم نو جهانی با نسل آرمانی» تحقق خواهند بخشید و ادامه دهنده مسیر ظلم ستیزی خواهند بود.

نگاه استکبار ستیزی جوهره و بذر هر ملتی است که به دنبال حق و مبارزه با ظلم است به گونه‌ای که امروز شاهدیم ملت مظلوم فلسطین هم با سلاح ایمان، بصیرت و مقاومت به دنبال نابودی رژیم مستکبر و جعلی صهیونیستی است و قطعا ملت فهیم و بزرگ ایران، بویژه مردمان دیار مقاومت و پایداری دزفول قهرمان، که همواره افتخارآفرین بوده‌اند، ۱۳ آبان ماه امسال برای حمایت و پشتیبانی از ایستادگی این ملت مقاوم با شکوه هر چه بیشتر راهپیمایی خواهند کرد تا نشان دهند نسل دانش آموزان و دانشجویان انقلاب همچنان بیدار حامی مظلومان و در برابر ظالمان ایستاده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک ۱۳ آبان روز دانش‌آموز از مردم انقلابی دزفول، برای حضور گسترده و باشکوه در مراسم راهپیمایی این روز و تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره)، منویات رهبر معظم انقلاب و سر دادن ندای برائت و انزجار از استکبار جهانی و رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی دعوت می کنم تا بار دیگر فریاد برائت از شیاطین بزرگ را سر دهند.

علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول
۱۲ آبان ماه ۱۴۰۲

۲۱