خبر خوش فرماندار به رادیو درخصوص تامین اعتبار برای تقویت آنتن و خرید تجهیزات رادیویی / تمام تلاشمان بر حفظ و ارتقا رادیو دزفول است  

⭕️ خبر خوش فرماندار به رادیو درخصوص تامین اعتبار برای تقویت آنتن و خرید تجهیزات رادیویی / تمام تلاشمان بر حفظ و ارتقا رادیو دزفول است

به گزارش رو‌ابط عمومی فرمانداری ویژه، صبح امروز به مناسبت ۱۵ آبان سالروز تاسیس رادیو شهری دزفول، علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول به همراه محمد عتاب اهوازی شهردار در رادیو دزفول حضور یافتند و خبرهای خوشی در حوزه کاری خود اعلام کردند.

خردمند در ویژه برنامه‌ای که به همین مناسبت به صورت زنده در حال پخش بود، ضمن تبریک سالروز تاسیس رادیو شهری دزفول، گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان، مصوباتی در راستای تقویت آنتن دهی، خرید تجهیزات رادیویی تدوین و تامین اعتبار انجام شد و برای تصویب به استان ابلاغ گردید.

وی افزود: مردم با رادیو دزفول خاطرات بسیاری دارند و این رادیو و عوامل آن در دل‌ها جای گرفته‌اند و تمام تلاش‌مان بر ارتقا و حفظ آن است.

فرماندار ویژه دزفول گفت: با توجه به حجم برنامه‌های رادیو دزفول ارتقا و توسعه آن ضروری است که نیاز به همکاری و همت مدیران و مسئولان دارد.

🖊 روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲

 

۳۶