حضور نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دزفول با همراهی فرماندار ویژه و امام جمعه دزفول

🔵 حضور نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دزفول با همراهی فرماندار ویژه و امام جمعه دزفول

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در سفری به شهرستان دزفول با همراهی علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول و حجت الاسلام بهرام پور امام جمعه دزفول با خانواده معظم برخی از شهدا دیدار و طی مراسماتی با مردم شهرستان دزفول دیدار و گفت‌وگو کرد.

🔻برگزاری اجتماع مردمی از مقاومت دزفول تا پایداری غزه

اجتماع مردمی از مقاومت دزفول تا پایداری غزه با حضور پرشور مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان دزفول، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، مسؤولان شهرستان از جمله علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول در حسینیه ثارالله برگزار شد.

در این اجتماع آیت الله عباس کعبی عضو هئیت رئیسه و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در خصوص مسائلی همچون عملیات جبهه مقاومت طوفان الاقصی، جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و استکبار جهانی، تاثیر انتخابات و … سخنرانی کرد.

دیدار فرماندار دزفول و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با خانواده شهید قیاسی

علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول و آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با حضور در منزل شهید علیرضا حاجیوند قیاسی، از شهدای مدافع حرم شهرستان دزفول، با خانواده معظم این شهید والا مقام دیدار و گفت‌وگو کردند.

🔻دیدار نخبگان شهرستان دزفول با نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، فرماندار ویژه دزفول و امام جمعه دزفول

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به دزفول، با حضور وی و علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان و حجت الاسلام مسعود بهرام‌پور امام جمعه دزفول جلسه‌ای با نخبگان برگزار شد.

در این جلسه که نخبگان حوزه‌های مختلف ورزش، کشاورزی، صنعت، دانشگاه، هنر، کارآفرین و … حضور یافتند و به بیان پیشنهادات، نظرات، تجربیات و مشکلات خود پرداختند.

🔻 دیدار با ناجی مصدومان دفاع مقدس

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول با حضور در منزل محمدعلی سرشیری ناجی مصدومان دوران دفاع مقدس با وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

🔻 حضور در کوی پیام نور

در ادامه حضور آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دزفول، وی به همراه علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان در قرارگاه جهادی کوی پیام نور حضور یافت.

برخی از فعالین این قرارگاه به بیان مشکلات و مطالبات مردم کوی پیام نور پرداختند.

🔻 دیدار با مردم میانرود

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول در مسجد ولیعصر(عج) میانرود حضور یافتند و با مردم این شهر دیدار و گفت‌وگو کردند.

مردم میانرود در این دیدار به بیان مشکلات خود در حوزه‌های مختلف پرداختند.

🔻 دیدار نماینده مردم خوزستان با خانواده شهید زارع

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و علیرضاخردمند فرماندار ویژه دزفول با حضور در منزل شهید مدافع وطن، سعید زارع، با خانواده معظم این شهید والا مقام دیدار و گفت‌وگو کردند.

🔻 بازدید نماینده مردم خوزستان از هلدینگ رحمت تجارت

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان و علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول از هلدینگ رحمت تجارت بازدید کردند.

مدیران این مجموعه تجاری از روند تولید، عرضه به بازار تقاضا و صادرات توضیحاتی ارائه دادند.

🔻بازدید از موزه دفاع مقدس

آیت الله عباس کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و علیرضاخردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول از باغ موزه دفاع مقدس دزفول بازدید کردند.

🖊 روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۱۹ آبان ماه ۱۴۰۲

 

 

۳۰