توسعه زیرساخت‌های ورزشی، راهکار اصلی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی و حفظ سلامت جامعه است

🔵توسعه زیرساخت‌های ورزشی، راهکار اصلی در مقابله با آسیب‌های اجتماعی و حفظ سلامت جامعه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه، جلسه شورای ورزش به ریاست علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول و مسؤولان مربوطه در سالن فرمانداری برگزار شد.

خردمند در این جلسه گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی می‌تواند راهکاری مناسبی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی و حفظ سلامت جامعه باشد.

وی با اشاره به اهمیت تقویت ورزش برای سلامتی افراد جامعه افزود: بی‌توجهی به ورزش یکی از عوامل فراگیر بیماری‌ها و افزایش آسیب‌های اجتماعی است.

فرماندار ویژه دزفول گفت: برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی، نیازمند تلاش جمعی و همکاری بین گروه‌ها، نهادها، شهرداری‌ها و شرکت‌ها است. البته همکاری خیرین نیز بسیار مهم است و بخشی از فضاهای ورزشی با همت خیرین راه‌اندازی شده‌اند.

وی با قدردانی از ابتکار اداره ورزش وجوانان دزفول برای احداث چمن مصنوعی افزود: اعتبارات، کفاف اجرای طرح‌های ورزشی و راه اندازی زمین ورزشی را نمی‌دهند که با ابتکار انجام شده از سال گذشته تاکنون حدود ۱۰ چمن مصنوعی با همکاری بنیاد علوی ساخته شد و درصورت تداوم این همکاری می‌توان پیست موتورسواری نیز احداث کرد.

وی همچنین تأکید کرده است که برای حل مشکلات و توسعه، هم افزایی بین شرکت های صنعتی، تولیدی و دیگر نهادها با اداره ورزش و جوانان ضروری است.

خردمند اضافه کرد: دفاع مقدس به عنوان نمونه‌ای از هم افزایی و اتحاد است که با الگوگیری از آن باید با هم افزایی برای رفع مشکلات اقدام کنیم.

فرماندار ویژه دزفول نیز از شرکت‌های صنعتی و تولیدی خواسته است از مسئولیت‌های اجتماعی خود برای توسعه و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی استفاده کنند.

وی از اداره ورزش و جوانان برای فعالسازی طرح‌های متوقف شده قدردانی کرد و گفت: امیدواریم ورزشگاه ۲ هزار و ۵۰۰ نفری و ورزشگاه مجدیان به زودی به نتیجه برسند و جایگاهی برای ورزش ملی در شهرستان دزفول ایجاد شود.

🖊 روابط‌عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول
۲۷ آبان ماه ۱۴۰۲

 

۲۹