پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت هفته بسیج

🔵پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت هفته بسیج

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول به مناسبت هفته بسیج پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا کرده‌اند. امام خمینی (ره)

بسیج، عرصه‌ای است که روح و جان همه بسیجیان در آن پرورش یافته و مسیری است که هیچگاه به پایان نخواهد رسید و هر روز بیشتر به پیشرفت و توسعه کشور و امت اسلامی می‌افزاید.

امروز شاهدیم که به برکت تدبیر امام راحل در تشکیل بسیج مستضعفین و لبیک جوانان ایران اسلامی برای تداوم بخشی به این نهاد مقدس، اشاعه پر فروغ آن برای ایستادگی در مقابل استکبار جهانی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در سراسر دنیا تابیده است.

بسیج در طول سال‌ها با برجستگی‌های خاص خود، از عناصر مهم و نیروی پیشرو در خدمت به مردم و میهن بوده است. این نهاد بزرگ، با شعار ایستادگی در برابر تهدیدات، عزم و اراده خویش را در برابر هرگونه تجاوز و خطرات معادله‌ای قوی برای دشمنان ایجاد کرده و یار و یاوری بی‌بدیل در مسیر پیشرفت و رشد کشورمان بوده است.

امروز، در تمامی زمینه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، بسیجیان به عنوان نیرویی فعال و خلاق، نقش بسزایی در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و تعالی کشور دارند.

تلاش‌های بی‌وقفه شما بسیجیان در حفظ امنیت، ترویج فرهنگ ایثار و مدافعت از ارزش‌های انقلابی، همواره تحسین و تقدیر ملت را به دنبال داشته است.

امید است، همه بسیجیان عزیز با عزمی بلند، به مسیر امید و پیشرفت ادامه دهند و با تلاش و همدلی در راستای رفع نیازهای مردم و تحقق توسعه سراسری، برای کشورمان سرآمد باشند و درمسیر اهداف انقلاب تا تحقق تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید عظمای ولایت ثابت قدم باشید.

اینجانب ضمن عرض تبریک فرا رسیدن هفته بسیج به تمامی بسیجیان گرانقدر که با خلوص نیت ردای خدمت به مردم را به تن کرده اند، از درگاه ایزد تعالی تداوم تعهد، بصیرت و هوشمندی بسیجیان ولایتمدار شهرستان دزفول را تحت زعامت حکیمانه فرمانده کل قوا، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای حفظه الله مسئلت دارم.

با احترام

علیرضا خردمند فرماندار ویژه شهرستان دزفول
۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲

 

۳۷